شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 15:07 منتشر شده در مورخ: 1399/01/17 شناسه خبر: 1596518
رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری:

بیشترین آمار ابتلا به کرونا در شهرستان‌های شهرکرد، لردگان و بروجن است

بیشترین آمار ابتلا به کرونا در شهرستان‌های شهرکرد، لردگان و بروجن است
رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری و سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: سه شهرستان شهرکرد، لردگان و بروجن به ترتیب بیشترین موارد ابتلا به کووید۱۹ را به خود اختصاص دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین نیوز؛ سید راشد جزایری رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری  اظهار کرد: بر طبق آمار رسمی کرونا به تفکیک شهرستان‌های مختلف چهارمحال و بختیاری، تا تاریخ شنبه شانزدهم فروردین ماه ۹۹ شهرکرد با ۶۳ بیمار در رتبه اول قرار گرفت، سپس شهرستان لردگان با ۳۷ بیمار و شهرستان بروجن با ۱۵ مبتلا در رتبه‌های بعدی قرار گرفتند.

وی با اشاره به موارد ابتلا به کووید۱۹ در دیگر شهرستان‌های چهارمحال و بختیاری، ادامه داد: بر اساس آمار، تا پایان امروز در شهرستان سامان یک بیمار، در شهرستان بن سه بیمار، در شهرستان فارسان ۱۲ بیمار، در شهرستان اردل ۲ بیمار و در شهرستان کیار ۴ بیمار مبتلا به کرونا به ثبت رسید.

رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری و سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با تاکید بر اینکه خوشبختانه تاکنون در شهرستان کوهرنگ موردی از ابتلا به کرونا ویروس به ثبت نرسیده است، عنوان کرد: با ابتلای یک نفر دیگر به کووید۱۹ تعداد مبتلایان به این بیماری در استان به ۱۳۷ نفر رسید.

جزایری اضافه کرد: متاسفانه با فوت یک نفر دیگر جمع جانباختگان بر اثر کرونا در چهارمحال و بختیاری به ۱۸ تن رسید، همچنین ۹۱ نفر نیز در این استان بهبود یافتند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1596518
ارسال نظر
نظرات