شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 15:08 منتشر شده در مورخ: 1399/01/17 شناسه خبر: 1596524
مدیرکل راهداری کرمانشاه مطرح کرد

ثبت بیش از ۳.۴ میلیون تردد در محورهای مواصلاتی کرمانشاه

ثبت بیش از ۳.۴ میلیون تردد در محورهای مواصلاتی کرمانشاه
فریبرز کرمی از ثبت بیش از ۳.۴ میلیون تردد در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فریبرز کرمی در گفتگو با خبرنگار مرصادنیوز اظهار داشت: از ابتدای فروردین تا کنون ۳ میلیون و ۴۸۸ هزار و ۴۷۷ تردد در سطح محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه به ثبت رسیده است.

وی افزود: بیشترین ترددها در محور بیستون-کرمانشاه با ۱۷۷ هزار و ۴۶۳ خودرو و کمترین تردد در محور گیلانغرب-سرپل‌ذهاب با ده هزار و ۶۱۲ تردد بوده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه بیان کرد: از ابتدای سال تاکنون شمار خودروهای ورودی به استان کرمانشاه ۲۹۹ هزار و ۹۲۷ مورد و خودروهای خروجی از استان به ۳۳۰ هزار و ۲۲۷ مورد رسیده است.

وی عنوان کرد: این آمار در مدت مشابه سال قبل به صورت ورود ۵۸۹ هزار و ۶۵۳ خودرو و خروج ۵۸۵ هزار و چهار خودرو از استان بوده است.

کرمی تصریح کرد: بر اساس مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا تنها ورود افراد بومی و ساکن هر شهر طبق کارت ملی، پلاک و بیمه نامه خودرو به آن شهر مجاز است.

این مسئول گفت: همچنین بر مبنای این مصوبه تمامی مبادی ورودی و خروجی شهرستان‌های استان تا اطلاع ثانوی مسدود است و تردد تنها برای پلاک‌های بومی با همراه داشتن کارت ملی و بیمه نامه خودرو امکان پذیر است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1596524
ارسال نظر
نظرات