شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 13:38 منتشر شده در مورخ: 1399/01/17 شناسه خبر: 1596642
مدیرکل حفظ آثار استان زنجان خبرداد؛

چاپ 20 عنوان کتاب در حوزه دفاع مقدس استان زنجان

چاپ 20 عنوان کتاب در حوزه دفاع مقدس استان زنجان
قاسم محمدی، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان زنجان گفت: 20 عنوان کتاب در استان زنجان در حوزه دفاع مقدس به چاپ رسیده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ قاسم محمدی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا؛ اظهار داشت: در سال گذشته در حوزه جمع‌آوری تاریخ شفاهی رزمندگان استان زنجان در دوران دفاع مقدس آثار مطلوبی به چاپ رسیده است.

وی با بیان اینکه تاریخ شفاهی سرهنگ بازنشسته سپاه خلیل ابوبصیر با عنوان ابوبصیر گردآوری شد، افزود: خاطرات بازنشسته ارتش قمری نژاد با عنوان فرمانده تپه قمر نیز به چاپ رسیده است.
 
این مسئول خاطرنشان کرد: تا کنون از این کتاب‌ها رونمایی نشده است و در برنامه‌ریزی‌های آینده مورد توجه قرار می‌گیرد.
 
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان زنجان با بیان اینکه حدود 20 عنوان در حوزه کتاب، شعر و کودک و نوجوان از سوی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان زنجان یا در مرحله چاپ بوده و یا به چاپ رسیده است، افزود: کتاب‌های این اداره کل در حوزه‌های مختلف بوده است.
 
محمدی با اشاره به جمع‌آوری اسناد مربوط به دوران دفاع مقدس در استان زنجان، ادامه داد: این اسناد بیشتر در قالب عکس، وصیت‌نامه شهدا و آثار حجمی، جمع‌آوری شده است.
 
وی خاطرنشان کرد: در حوزه فضای مجازی استارت خوبی برای فعالیت‌های حوزه دفاع مقدس استان زنجان زده شده است و صفحات اینستاگرام و تلگرام راه‌اندازی شده است.
 
این مسئول ادامه داد: برنامه‌های سوم خرداد نیز در فضای مجازی در قالب شعب خاطره و شعر خوانی برگزار می‌شود.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1596642
ارسال نظر
نظرات