شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 16:10 منتشر شده در مورخ: 1399/01/17 شناسه خبر: 1596724
معاون بهداشت و درمان سپاه حضرت قمربنی‌هاشم(ع) خبر داد؛

اختصاص چهار نقاهتگاه خدمت‌رسانی به بیماران بهبودیافته چهارمحال و بختیاری

اختصاص چهار نقاهتگاه خدمت‌رسانی به بیماران بهبودیافته چهارمحال و بختیاری
تورج اسماعیلی گفت: چهار نقاهتگاه بیماران بهبود یافته در چهارمحال و بختیاری آماده خدمت‌رسانی به بیماران بهبود یافته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ تورج اسماعیلی، معاون بهداشت و درمان سپاه حضرت قمربنی‌هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری  در گفت‌وگو با خبرنگار جهانبین‌نیوز، از برپایی چهار نقاهتگاه در شهرهای شهرکرد، بروجن، لردگان و فارسان خبرداد و گفت: این چهار نقاهتگاه تجهیز شده با ظرفیت 200 نفر و همچنین با حضور نیورهای متخصص به منظور خدمات‌دهی به بیماران بهبود یافته آماده شده است.

اسماعیلی همکاری با گروه‌های جهادی و بسیج سازندگی در خصوص ضدعفونی کردن معابر و اماکن شهر با استفاده از ماشین‌های نوین ضدعفونی کننده و همچنین تولید ماسک، فراخوان ‌نیروهای با مدرک بهداشت و درمان و  بکارگیری تیم‌های بهداشتی درمانی در مواقع ضروری  را از دیگر اقدامات انجام شده، عنوان کرد.

وی از تشکیل تیم روانشناختی در بحران خبر داد و تشریح کرد: این تیم به منظور مقابله و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا با بهره‌گیری از روانشناسان مجرب در راستای مشاوره افراد مبتلا و مشکوک به این ویروس فعالیت خود را آغاز کرده است.

 معاون بهداشت و درمان سپاه حضرت قمربنی‌هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری گفت: با هماهنگی و اعلام نیاز دانشگاه علوم پزشکی و مراکز بهداشت نیز به منظوز مقابله با ویروس کرونا بیش از 10 هزار لیتر مایع ضدعفونی کننده سطوح برای عموم مردم توزیع شد.   

اسماعیلی در خصوص پیشگری از کرونا ویروس و شناخت هرچه بیشتر آن، تصریح کرد: آموزش تمامی کارکنان از طریق آموزش چهره به چهره به همراه  توزیع جزوات آموزشی و همچنین بنر آموزشی در سطح شهر و مشارکت در طرع غربالگری بسیج ملی پیشگیری از کرونا ار دیگر اقداماتی است که طی این مدت انجام شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1596724
ارسال نظر
نظرات