شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 12:38 منتشر شده در مورخ: 1399/01/18 شناسه خبر: 1596951
رئیس سازمان بسیج رسانه مازندران تاکید کرد؛

لزوم حمایت از اصحاب رسانه در ایام طرح فاصله‌گذاری اجتماعی

لزوم حمایت از اصحاب رسانه در ایام طرح فاصله‌گذاری اجتماعی
عبدالمهدی حق شناس رئیس سازمان بسیج رسانه مازندران بر لزوم حمایت از اصحاب رسانه استان در ایام طرح فاصله گذاری اجتماعی تأکید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، عبدالمهدی حق شناس طی گفت و گویی اظهار کرد: با عنایت به مصوبه اخیر ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر منع چاپ نشریات مکتوب به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، حمایت عملی و ویژه‌ از اصحاب رسانه امری لازم و ضروری به نظر می رسد.

وی افزود: ناگفته پیداست که تعلل در بیمه خبرنگاران، گرانی کاغذ و بالا رفتن هزینه‌های چاپ و نشر در سال‌های اخیر، وضعیت مطبوعات را بحرانی کرده است.

حق شناس  ادامه داد: پیش‌بینی بسته‌ حمایتی و اقلام معیشتی برای خانواده رسانه‌ها که در خط مقدم جبهه فرهنگی انقلاب و این روزها در صف مدافعان سلامت فعال هستند، انتظار بجایی است، که مورد نظر قرار بگیرد.

وی تصریح کرد: در روزهای اخیر اصحاب رسانه بیشترین نقش را در آموزش عمومی و آرام‌سازی فضای ذهنی جامعه و ایجاد عزم عمومی برای مقابله با این ویروس منحوس داشته اند و شایسته است متولیان امر به جز تشکر زبانی از زحمات اصحاب رسانه، ضمن تعیین ضرر و زیان حاصل شده از  تعطیلی نشریات مکتوب، ارائه یارانه حمایتی و توزیع اقلام معیشتی به نیروهای شاغل مانند خبرنگاران، مُوَضعان و شاغلین بخش‌های مرتبط با صنعت چاپ و نشر را نیز پیش بینی نمایند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان مازندران بیان کرد: باید برای مطبوعاتی که در این ایام به‌درستی درصدد راه‌اندازی رسانه برخط و فعال‌سازی بیش‌ از پیش ظرفیت مجازی خود هستند، حمایت‌های فن‌آورانه در نظر گرفته شود.

وی گفت: خوب است در راستای حمایت عملی از رسانه ها، آگهی‌های دولتی نهادها و نیز پیام‌های ستاد ملی کرونا در قالب رپورتاژ به آگاهی مخاطبان برسد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1596951
ارسال نظر
نظرات