شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 13:25 منتشر شده در مورخ: 1399/01/18 شناسه خبر: 1596974

اهدای شیلد و ماسک به بیمارستان دهگلان توسط بسیج دانشجویی دانشگاه رازی

اهدای شیلد و ماسک به بیمارستان دهگلان توسط بسیج دانشجویی دانشگاه رازی
رئیس بیمارستان دهگلان از اهدی تعداد قابل توجهی شیلد و ماسک به کادر بیمارستان دهگلان توسط بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ تیمور محمدی مدیر بیمارستان دهگلان در گفتگو با خبرنگار  کُردتودی، با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور و شهرستان دهگلان بیان داشت: تیم پزشکی به تعداد 14 نفر و 49 نفر پرستار در راستای خدمات به مردم شهرستان به صورت شیفتی و 24 ساعته در خدمت مردم شهرستان هستند.

محمدی گفت: در این راستا تعداد 400 شیلد محافظ صورت و 60 عدد ماسک توسط بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه به کادر بیمارستان شهرستان دهگلان اهداء شده است.

در ادامه رمضانی مدیر شبکه بهداشت و درمان دهگلان ضمن تاکید برعایت بهداشتی برای مقابله با کرونا از مردم شهرستان خواست در صورت علائم بیماری با رعایت نکات بهداشتی به مرکز 16 ساعته مراقبت بیماری کرونا جهت دریافت خدمات مراقبتی مراجعه نمایند.

وی با بیان اینکه تنها منبع رسمی در مورد انتشار بیماری کرونا وزارت بهداشت و روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان می باشد بیان داشت: هیچ رسانه ای حق انتشار خبر تعداد مبتلایان، بهبود یافتگان و یا فوت شدگان در مورد بیماری کرونا را ندارد.

 مدیر شبکه بهداشت و درمان دهگلان گفت: برابر وظیفه بهداشت و درمان، دانشگاه علوم پزشکی و شبکه بهداشت و درمان هیچکس حق افشاء اسرار مراجعه کنندگان به واحدهای تحت پوشش خود را ندارند که در غیر اینصورت فرد مبتلا در صورت افشای اسرارش می تواند در مراجع قضایی شاکی شود.

با توجه به اعلام رسمی از طریق دانشگاه علوم پزشکی کردستان تعداد 37  نفر مبتلا به کرونا در شهرستان دهگلان وجود دارد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1596974
ارسال نظر
نظرات