شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 17:03 منتشر شده در مورخ: 1399/01/18 شناسه خبر: 1597011
معاون سیاسی - امنیتی استاندار زنجان:

تصمیمات جدید ستاد کرونای استان زنجان اجرایی می‌شود

تصمیمات جدید ستاد کرونای استان زنجان اجرایی می‌شود
خدابخش مرادی، معاون سیاسی - امنیتی استاندار زنجان گفت: تصمیمات جدیدی از سوی ستاد کرونای استان زنجان بر اساس ستاد ملی کرونا، اجرایی می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ خدابخش مرادی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا;  اظهار داشت: بر اساس تصمیمات ستاد کرونای استان زنجان تا 23 فروردین همه واحدهای صنفی استان زنجان تعطیلی است.

 
وی با اشاره به ادامه اجرای طرح فاصله‌گیری اجتماعی تا 30 فروردین ماه، خاطرنشان کرد: فعالیت واحدهای صنفی کم ریسک از 23 فروردین ماه آغاز می‌شود که لیست این واحدها از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان اعلام می‌شود.
 
این مسئول ادامه داد: بر اساس تصمیم ستاد ملی کرونا، فعالیت ادارات با دوم سوم آغاز و یک سوم کارمندان به صورت دورکاری فعالیت می‌کنند.
 
معاون سیاسی - امنیتی استاندار زنجان افزود: دورکاری به کارمندانی داده می‌شود که همسر یا یکی از وابستگان آنها در حوزه بهداشت و درمان در قالب پزشک و پرستار فعالیت می‌کنند.
 
مرادی بیان داشت: تاکید اصلی به مردم در خانه ماندن و رعایت فاصله اجتماعی تا مدیریت کامل بیماری است.
 
وی با تقدیر از همکاری مردم زنجان در پیشگیری از بیماری کرونا، خاطرنشان کرد: مردم زنجان در زمینه رعایت مسائل اجتماعی، بهداشت جمعی و فردی همکاری مطلوبی دارند.
 
این مسئول ادامه داد: ضروری است مردم با همکاری بیشتر به مدیریت و کاهش ابتلای شهروندان به بیماری کرونا کمک کند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1597011
ارسال نظر
نظرات