شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 15:32 منتشر شده در مورخ: 1399/01/18 شناسه خبر: 1597027
در راستای عملیات دفاع بیولوژیکی سپاه؛

روزنه امید میان شهروندان سراوانی ایجاد شد/ راه اندازی دو کارگاه تولیدی ماسک توسط سپاه

روزنه امید میان شهروندان سراوانی ایجاد شد/ راه اندازی دو کارگاه تولیدی ماسک توسط سپاه
در راستای عملیات دفاع بیولوژیکی سپاه دو کارگاه تولید ماسک توسط سپاه شهرستان سراوان در هفته جاری راه اندازی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصرهامون، پس از شیوع ویروس کرونا در کشور، تهیه ماسک و دستکش علاوه بر اینکه نگرانی هایی را به وجود آورده بود، قیمت بالای این کالا نیز به یک معضل تبدیل شده بود.

 در همین راستا طی پیگیری های انجام شده از سوی سپاه شهرستان سراوانَ، در این شهر دو کارگاه تولید ماسک در هفته جاری راه اندازی شد.

 احمد مالدار فرمانده سپاه شهرستان سراوان در گفت و گو با خبرنگار ما بیان کرد: دو کارگاه تولید ماسک با همکاری اداره فنی و حرفه ای شهرستان، کانون فرهنگی، اجتماعی بانوان فرمانداری سراوان و قرارگاه پدافند زیست محیطی سپاه شهرستان راه اندازی شد.

 وی افزود: در این کارگاه از مربیان مجرب که دارای مهارت کافی در زمینه دوخت و دوز هستند، جهت آموزش به بانوان استفاده شده است.

 فرمانده سپاه شهرستان سراوان ادامه داد: بانوان بسیجی شهرستان در دو نوبت صبح و بعد ازظهر در حال دوخت ماسک در کارگاه های تولیدی شهرستان هستند.

 مالدار خاطر نشان کرد: تمهیدات و تدابیر لازم جهت تولید ماسک به صورت کاملا بهداشتی جهت توزیع میان شهروندان، مدافعان سلامت، پاکبانان و نیازمندان انجام شده است.

 وی یادآور شد: همچنین سپاه شهرستان سراوان در روز های اخیر اقدام به ضد عفونی و گند زدایی سطح شهر به کمک بسیجیان، توزیع بسته های غذایی و مواد بهداشتی و شوینده میان افراد نیازمند در سطح شهرستان کرده است.


انتهای پیام/


 
https://www.dana.ir/1597027
ارسال نظر
نظرات