شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 20:19 منتشر شده در مورخ: 1399/01/19 شناسه خبر: 1597072
رئیس بسیج اصناف البرز:

روزانه 30 هزار ماسک بین شهروندان البرز توزیع می شود/ هزار بسته معیشتی، هدیه نوروزی واحدهای صنفی به محرومین

روزانه 30 هزار ماسک بین شهروندان البرز توزیع می شود/ هزار بسته معیشتی، هدیه نوروزی واحدهای صنفی به محرومین
علی محمودی گفت: یک هزار بسته معیشتی و یک هزار بسته بهداشتی به واسطه نوروز بین خانواده های کم برخوردار استان البرز توزیع شد و روزانه 30 هزار ماسک به شهروندان داده می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  تیتریک، رئیس بسیج اصناف البرز ظهر امروز در جمع خبرنگاران به فعالیت و استقرار بسیجیان در ورودی های استان و مشارکت در امر غربال گری و تب سنجی اشاره کرد و گفت: تا کنون با توجه به همراهی دانشجویان بسیجی با اصناف توانسته ایم 500 دست لباس بیمارستانی در اختیار کادر درمانی بیمارستان کوثر قرار دهیم. 

علی محمودی با اشاره به توزیع 10 تن میوه بین محرومین با همت بسیج اصناف البرز، افزود: توزیع 900 دست مانتو و شلوار، 400 جفت کفش و 400 دست کت و شلوار در بین نیازمندان استان از دیگر اقداماتی بوده است که با اتحاد و همراهی اتحادیه های صنفی انجام شده است. 
 
وی به توزیع 500 کیلوگرم شیرینی در مراکز بهداشتی و درمانی استان البرز توسط بسیج اصناف اشاره کرد و اظهار داشت: یک هزار و 300 دست لباس نو، یک هزار بسته معیشتی و یک هزار بسته بهداشتی به واسطه نوروز بین خانواده های کم برخوردار توزیع شد و روزانه 30 هزار ماسک به شهروندان داده می شود. 
 
رئیس بسیج اصناف البرز با اشاره به تشکیل قرارگاه پدافند زیستی با همکاری صمت البرز، تصریح کرد: یکی دیگر از مهم ترین فعالیت های ما نظارت بر نانوایی ها است زیرا طرح فاصله گذاری اجتماعی باید در این صنف با دقت اجرا شود، همچنین در قالب کنترل واحدهای صنفی با مراکزی که اقدام به گران فروشی یا کم فروشی می کنند برخورد خواهد شد. 
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1597072
ارسال نظر
نظرات