شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 16:57 منتشر شده در مورخ: 1399/01/19 شناسه خبر: 1597243
نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان:

باید با به کارگیری ظرفیت ها چهره سیستان و بلوچستان را تغییر داد/ ارتباط با نمایندگان سایر استان ها ثمرات کار را بیشتر می کند

باید با به کارگیری ظرفیت ها چهره سیستان و بلوچستان را تغییر داد/ ارتباط با نمایندگان سایر استان ها ثمرات کار را بیشتر می کند
آیت الله محامی گفت: باید تلاش شود تا با استفاده از ظرفیت های سیستان و بلوچستان چهره استان را تغییر داده و با تعامل بیشتر از نمایندگان دیگر مناطق کشور نیز کمک بگیریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصرهامون، آیت الله محامی نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان در دیدار با دکتر فاضلی، منتخب مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تشکیل مجمع نمایندگان با شاکله قوی و محتویات پربار برای استان بسیار لازم است و می بایست از تجربیات و تخصص های یکدیگر استفاده کرد و در کنار آن نیز باید از ظرفیت متخصصان داخل استان ‌بهره مناسب جست.

نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان تاکید کرد: ظرفیت نمایندگان دوره قبل نیز بسیار با اهمیت است و می بایست از این عزیزان و تجربیات آنان نیز استفاده کرد.

آیت الله محامی تصریح کرد: هر چقدر ارتباطات با نمایندگان سایر استان ها در مجلس بیشتر شود وزن کار و سطح کار بیشتر می شود و نتایج و ثمرات بهتری خواهد داشت.

وی افزود: متاسفانه محرومیت در استان سیستان و بلوچستان زیاد است اما در کنار آن فرصت و ظرفیت نیز زیاد است و متاسفانه از این ظرفیت ها استفاده بهینه نشده و نمایندگان می بایست در به کارگیری این ظرفیت ها به مدیران کمک کنند.

نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان در پایان خاطرنشان کرد: باید تلاش شود تا با استفاده از ظرفیت های استان چهره استان را تغییر دهیم.

ملک محمد فاضلی، منتخب مردم سراوان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه گفت: در جلسه ای که منتخبین مردم با یکدیگر برگزار کردند قرار شد تا نمایندگان با نگاه یکسان و با استراتژی پیشرفت استان، در کنار یکدیگر تلاش کنیم.

وی افزود: در این جلسه منتخبین قرار گذاشتند تا همه نمایندگان برای مجموع استان تلاش کنند و به گونه ای نباشد که هر نماینده ای تنها به فکر حوزه انتخابی خود باشد.

وی تاکید کرد: خوشبختانه همه نمایندگان به توافق رسیدند و تعهد داده شد که در کنار همدیگر برای استان تلاش کنند.

فاصلی افزود: خوشبختانه ظرفیت خوبی در میان نمایندگان وجود دارد و با وجود استعداد و تخصص های موجود در مجموع نمایندگان استان می شود با پیگیری های مناسب ثمرات خوبی را برای استان بوجود آورد.

وی تاکید کرد: ظرفیت مرز یک مسئله بسیار مهم است و ما باید با مطالعه و بررسی این ظرفیت از آن استفاده مناسب کرد و بهره جست.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1597243
ارسال نظر
نظرات