شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 14:47 منتشر شده در مورخ: 1399/01/19 شناسه خبر: 1597266
سرپرست شهرداری شهرکرد خبر داد:

آغاز عملیات تولید و پخش ۶۰ هزار تن آسفالت

آغاز عملیات تولید و پخش ۶۰ هزار تن آسفالت
محمد رضا امیدی سرپرست شهرداری شهرکرد از آغاز عملیات تولید و پخش ۶۰ هزار تن آسفالت به منظور ترمیم، لکه گیری و روکش آسفالت معابر شهری در مرکز استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین نیوز؛ محمدرضا امیدی سرپرست شهرداری شهرکرد ؛ اظهار داشت: برای تولید این میزان آسفالت افزون بر ۱۵ میلیارد ریال اختصاص یافته که ۴۸۰ هزار مترمربع از معابر شهری در سال جاری را پوشش می دهد.

وی از تولید آسفالت محافظتی برای نخستین بار توسط شهرداری شهرکرد خبر داد و گفت: از این نوع آسفالت برای محافظت خیابان ها در مقابل فرسایش و تغییرات آب و هوایی به صورت یک لایه استفاده می شود.

سرپرست شهرداری شهرکرد افزود: امسال ۱۴ هزار مترمربع از خیابان های پرتردد شهری با اعتبار ۳ میلیارد ریال آسفالت محافظتی می شود .

امیدی به ادامه عملیات موج گیری و مسطح کردن آسفالت معابر شهری اشاره کرد و بیان داشت: ۳ میلیارد ریال اعتبار دیگر نیز برای اجرای این طرح با هدف بهبود در عبور و مرور و ایمنی وسایط نقلیه هزینه می شود.

وی ادامه داد: با توجه به خطر شیوع و ابتلاء به ویروس کرونا، خدمات و فعالیت های عمرانی شهرداری شهرکرد که یک دستگاه خدمت رسان به مردم است با رعایت اقدامات پیشگیرانه، ایمنی و بهداشتی برای کارگران و سایر عوامل انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1597266
ارسال نظر
نظرات