شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 16:10 منتشر شده در مورخ: 1399/01/19 شناسه خبر: 1597327
انتقادات شدید امام جمعه رستم آباد از شهردار؛

توهین وقیحانه به نیروهای جهادی مایه تأسف است/ شهردار رستم آباد از بهمن ماه سال ۹۷قرار بود عزل شود!

توهین وقیحانه به نیروهای جهادی مایه تأسف است/  شهردار رستم آباد از بهمن ماه سال ۹۷قرار بود عزل شود!
امام جمعه رستم آباد گفت: اعضای شورای شهر در تاریخ بهمن ماه سال ۹۷ به دلیل مسائلی که برای شهردار پیش آمد و موجب آبروریزی شده بود در دفتر بنده جلسه گذاشتند و همه متفق القول شدند برای برکناری شهردار و اعلام کردند که نهایت تا آخر بهمن همان سال شهردار رفتنی است اما گویا شورای شهر آن عرضه و جسارت را ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام حسین مالکی امام جمعه رستم آباد در گفتگو با خبرنگار ۸دی با انتقادات از عملکرد شهردار رستم آباد، اظهارکرد: شهردار رستم آباد کارخانه داری است که بنابر تحقیقات انجام شده بیشتر دقت خود را در خارج از شهرداری می گذارند.

وی با بیان اینکه در مدت ۸ سالی که در رستم‌آباد هستم، شهردار به مدت ۳ سال و نیم در  این مسند است، گفت: ایشان شاید به تعداد انگشتان دست در نماز جمعه شرکت نکرده و عملا توجهی به حضور در مراسمات مذهبی و ملی ندارند.

امام جمعه رستم آباد گفت: از این رو یکی از دلایلی که صدایم درآمد و عملا ارتباطم را با شورای شهر به دلیل عدم عزل ایشان و با شخص شهردار قطع کرده ام عدم شرکت در مراسمات سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و بی توجهی به آن بود.

وی ادامه داد: همین اتفاقات موجب شد که از شهردار فاصله بگیرم و مردم متوجه شدند و  مردم الان نسبت به ایشان هیچ نظر مثبتی ندارند با توجه به اینکه از اول هم نظر مثبتی نداشتند.

امام جمعه رستم آباد گفت: اعضای شورای شهر در تاریخ بهمن ماه سال ۹۷ به دلیل مسائلی که برای شهردار پیش آمد و موجب آبروریزی شده بود در دفتر بنده جلسه گذاشتند و همه متفق القول شدند برای برکناری شهردار و اعلام کردند که نهایت تا آخر بهمن همان سال شهردار رفتنی است اما متأسفانه اعضای شورای شهر رستم آباد گویا آن عرضه، جسارت و غیرت را ندارند که این شهردار را با این عملکرد نادرست عزل کنندِ

وی گفت: همین امر منجر شد به اینکه ایشان خیلی هتاک به جوانان انقلابی و جهادی که مثل دوران ۸ سال دفاع مقدس بسیجی وار برای کیان مملکت در خط مقدم  برای سلامتی مردم در این دوره جان خود را به خطر می اندازند از تعابیر و کلمات وقیح استفاده کنند.

حجت الاسلام مالکی ادامه داد: متأسفانه در مکان فرمانداری که باید حامی گروه های جهادی و سلامت مردم را در پی داشته باشند این کلمات و جملات گفته می شود و هیچکس هیچ حرفی نمی زند و از این زحمات نیروهای بسیجی و جهادی دفاع نمی کنند، جای تأسف دارد در مقابل عالی ترین مقام دولت در شهرستان این حرف ها زده می شود و هیچ واکنشی نشان داده نمی شود.

امام جمعه رستم آباد گفت: ۱۰۰ درصد باید  این مدیران برکنار شوند اما آدم این کار نیست که چنین اقدامی انجام دهد و غیرت دینی و ملی در شورای شهر دیده نمی شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1597327
ارسال نظر
نظرات