شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 15:19 منتشر شده در مورخ: 1399/01/19 شناسه خبر: 1597354
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان بوشهر:

خریداری تضمینی 135 تن گندم از استان بوشهر کلید خورد/ بهای گندم های خریداری شده، پرداخته شد

خریداری تضمینی 135 تن گندم از استان بوشهر کلید خورد/ بهای گندم های خریداری شده، پرداخته شد
سید محمد هاشمی گفت: کامیون‌های حامل گندم به مراکز خرید پیش از ورود به مرکز خرید ضدعفونی می‌شوند و رانندگان ملزم به استفاده از ماسک و دستکش شده‌اند و تمامی عوامل خرید ما نیز از امکانات بهداشتی در مراکز خرید استفاده می‌کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اعلام نرخ خرید تضمینی گندم که 2500 تومان اعلام شده است، نهاد ها و اورگان های دولتی اقدامات لازم را برای تامین نیاز کشور از محصولات کشت شده کشاورزان در مورد کالاهای اساسی انجام دادند. این در حالی است که نرخ تضمینی گندم در حداقل قیمت وجود دارد. در همین راستا  مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان بوشهر گزارش می دهد

به نقل از روابط‌عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران، سید محمد هاشمی مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان بوشهر با اشاره به تحویل اولین محموله‌های گندم به انبار چغادک استان بوشهر اظهار کرد: از دیروز خرید تضمینی آغاز شده و تاکنون 135 تن گندم در استان خریداری شده است.

هاشمی با بیان اینکه امسال 6 مرکز خرید برای تحویل گندم در استان بوشهر دایر شده، در بیان اقدامات تأمینی برای خرید سالم محصول گندم‌کاران در شرایط شیوع ویروس کرونا تشریح کرد: امسال با توجه به شرایط خاص پروتکل‌های تدوین شده دانشگاه علوم پزشکی لازم الاجرا شده است و که  با نصب بنرها اطلاع‌رسانی شده و در حال اجرا است.

تمام عوامل خرید تضمینی گندم از امکانات بهداشتی استفاده می کنند

وی افزود: کامیون‌های حامل گندم به مراکز خرید پیش از ورود به مرکز خرید ضدعفونی می‌شوند و رانندگان ملزم به استفاده از ماسک و دستکش شده‌اند و تمامی عوامل خرید ما نیز از امکانات بهداشتی در مراکز خرید استفاده می‌کنند.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان بوشهر همچنین از اولین پرداخت‌ها به گندم‌کاران خبر داد و گفت: فایل پرداخت دو محموله گندم برای پرداخت به بانک ارسال شده است.

هاشمی در خصوص تأمین سایر کالاهای اساسی کشور نیز تشریح کرد: از آذرماه سال گذشته محموله‌های برنج کشتی به وزن 45 هزار تن برنج در بندر بوشهر بدون دموراژ و در کمتر از چهار روز تخلیه و به مقاصد از پیش تعیین شده ارسال شده است.

انتهای پیام/

 
https://www.dana.ir/1597354
ارسال نظر
نظرات