شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 22:09 منتشر شده در مورخ: 1399/01/19 شناسه خبر: 1597368
رئیس مرکز آموزشی درمانی واسعی خبر داد:

تولد اولین نوزاد سبزواری مبتلا به کرونا

تولد اولین نوزاد سبزواری مبتلا به کرونا
رئیس مرکز آموزشی درمانی واسعی گفت: اولین نوزاد سبزواری از مادر مبتلا به کرونا در بیمارستان واسعی متولد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ طاها حسینی در گفت و گو با صبح توس؛ بابیان اینکه مادر این نوزاد پس از تشخیص ابتلای قطعی به کرونا ویروس با بستری در بخش مراقبت های ویژه به صورت تخصصی مورد مراقبت قرار گرفت اظهارداشت:این مادر دو هفته است که در بیمارستان بستری بوده و مراقبت های ویژه ازان به عمل می آید

وی با اشاره به اینکه خوشبختانه مراقبتهای ویژه از این مادر موثر بوده و روند بهبودی در حال وی دیده می شود ادامه داد: نوزاد این مادر با وزن 3 کیلو 400گرم متولد شده است.

رییس بیمارستان واسعی با اشاره به نیاز مراقبت از مادر و نوزاد به صورت ویژه تصریح کرد: هم اکنون هر دو نفر در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری هستند و خوشبختانه مشکلی برای هیچ کدام به وجود نیامده است.

حسینی تولد این نوزاد را بدون هیچ مشکلی حاصل تلاش همکاران بخش کرونا در سبزوار دانست و افزود: تولد این نوزاد امید تازه ای را در دل کادر درمانی ایجاد کرده است.

رئیس مرکز آموزشی درمانی واسعی با اشاره به اینکه در حال حاضر سه مادر باردار ومبتلا به کرونا در سبزوار بستری هستند ادامه داد: تمام تلاش کادر درمانی بر این است که مشکلی برای این افراد به وجود نیایید.

هم اکنون 141 بیمار مبتلا به کرونا ویوروس در سبزوار تحت مداوا هستند که 107 نفر از این تعداد بهبود یافته و از بیمارستان مرخص شده اند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1597368
ارسال نظر
نظرات