شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 11:42 منتشر شده در مورخ: 1399/01/20 شناسه خبر: 1597564
در یک اقدام خدا پسندانه انجام شد؛

ترویج سنت حسنه اهدای خون در سراوان/جهاد بانوان بسیجی سراوانی در راه مقابله با ویروس کرونا

ترویج سنت حسنه اهدای خون در سراوان/جهاد بانوان بسیجی سراوانی در راه مقابله با ویروس کرونا
بانوان بسیجی شهرستان سراوان ایثار، فداکاری و جهاد خود را در راه مبارزه با ویروس کرونا با اهدای خون نشان دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از عصرهامون، در این روزها در اقصی نقاط کشور هر فرد به شیوه متفاوت در حال خدمت رسانی، ایثار، فداکاری و جهاد در راه مقابله با ویروس کرونا است که بانوان بسیجی شهرستان سراوان از این قاعده مستثنا نبوده اند.

بانوان بسیجی شهرستان سراوان علاوه بر اینکه در کارگاه های تولیدی ماسک که توسط سپاه راه اندازی شده است، در حال فعالیت هستند، صبح امروز در یک اقدام خدا پسندانه و ترویج سنت حسنه اهدای خون، خون اهدا کردند.

مهدیه سربندی فرمانده حوزه مقاومت حضرت فاطمه الزهرا (س) سپاه شهرستان سراوان در گفت  و گو با خبرنگار ما بیان کرد: در پی کمبود خون در سیستان و بلوچستان و پیوستن به طرح جهادی اهدای خون ویژه بانوان بسیجی، بانوان بسیجی شهرستان سراوان در یک عمل خیرخواهانه خون اهدا کردند.

 وی افزود: بیش از 500 بیمار تالاسمی در شهرستان سراوان وجود دارد، که نیازمند خون هستند از این رو از  افراد واجد شرایط با توجه به شرایط به وجود، انتظار می رود هر چه سریعتر با مراجعه به پایگاه های انتقال خون، خون اهدا کنند.

فرمانده حوزه مقاومت حضرت فاطمه الزهرا (س) سپاه شهرستان سراوان ادامه داد: با توجه به اینکه بیماران نیازمند به خون به ویژه بیماران تالاسمی ممکن بود سلامت خود را از دست دهند، بانوان بسیجی شهرستان سراوان با همکاری آموزش و پرورش در یک اقدام خدا پسندانه و انسان دوستانه صبح امروز خون اهدا کردند.

سربندی با اشاره به اینکه اهدای خون خود یک نوع جهاد محسوب می شود، تصریح کرد: حدود 100 نفر از بانوان بسیجی خون اهدا کروند و این روند تا پایان هفته آینده ادامه دارد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1597564
ارسال نظر
نظرات