شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 15:37 منتشر شده در مورخ: 1399/01/20 شناسه خبر: 1597675

رونمایی مجازی از پوستر هفته هنر انقلاب اسلامی ۹۹

رونمایی مجازی از پوستر هفته هنر انقلاب اسلامی ۹۹
رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: هفته هنر انقلاب اسلامی هر ساله ۲۰ فروردین‌ ماه همزمان با گرامیداشت سالروز شهادت سید مرتضی آوینی، برگزار می شود و مهم ترین رویداد هنری این نهاد است به همین مناسبت از پوستر هفته هنر انقلاب اسلامی ۹۹ به صورت مجازیی رونمایی می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس؛ رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: گرامیداشت هفته هنر انقلاب اسلامی سال ۹۹ به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، در سراسر کشور، طبق یک تصمیم ملی، بعد از ماه مبارک رمضان برگزار می شود.

امید پارسایی فر با اشاره به ۲۰ فروردین ماه بیان کرد: هفته هنر انقلاب اسلامی هر ساله ۲۰ فروردین‌ ماه همزمان با گرامیداشت سالروز شهادت سید مرتضی آوینی، برگزار می شود و مهم ترین رویداد هنری این نهاد است به همین مناسبت از پوستر هفته هنر انقلاب اسلامی ۹۹ به صورت مجازیی رونمایی می شود.

وی ادامه داد: امسال برنامه های هفته هنر انقلاب اسلامی در سراسر کشور، به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و به منظور حفظ سلامت مخاطبان، طبق یک تصمیم ملی، با مشارکت و همکاری هنرمندان استان، بعد از ماه مبارک رمضان برگزار می شود.

پارسایی فر افزود: امسال ششمین سالی است که این رویداد برگزار می شود و مثل سال گذشته، چهره برتر هنر انقلاب اسلامی در استان بوشهر را با حضور مسئولان استانی معرفی خواهیم کرد.

وی با اشاره به برنامه های این هفته بیان کرد: این نهاد ویژه برنامه‌هایی چون برگزاری نمایشگاه های میدانی و ثابت‌، اجرای نمایش، جلسات نمایش و نقد و بررسی فیلم و تئاتر، کارگاه‌هایی آموزشی، عصر خاطره و نشست های ادبی را در طول یک هفته برای مخاطبان خود برگزار می‌کند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1597675
ارسال نظر
نظرات