شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 14:48 منتشر شده در مورخ: 1399/01/20 شناسه خبر: 1597680
معاون فرهنگی هنری سپاه الغدیر استان یزد خبر داد

رونمایی از تولیدات کارگروه فرهنگی رسانه ای مقابله با کرونا در یزد

رونمایی از تولیدات کارگروه فرهنگی رسانه ای مقابله با کرونا در یزد
راسخی گفت: از تولیدات کارگروه فرهنگی مقابله با کرونا در یزد رونمایی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، تولیدات کارگروه فرهنگی مقابله با کرونا زیر مجموعه قرارگاه زیست محیطی سپاه الغدیر استان یزد ظهر امروز با حضور معاون فرهنگی هنری سپاه الغدیر استان رونمایی شد.

سید حسین راسخی در مراسم رونمایی از این تولیدات با اشاره به اهم برنامه های کارگروه فرهنگی مقابله با کرونا در یزد گفت: این تولیدات توسط این کارگروه و زیرمجموعه های آن در بخش های مختلف مانند بسیج جامعه پزشکی استان، بسیج هنرمندان یزد، معاونت فضای مجازی سپاه الغدیر استان و بسیج دانشجویی تولید شده است.

معاون فرهنگی هنری سپاه الغدیر استان یزد با بیان اینکه ارائه سه انیمیشن با محوریت های مانند جهش تولید و حمایت از کالای ایرانی از جمله تولیدات کارگروه فرهنگی مقابله با کرونا در استان است افزود: تولید دو موشن گرافیک، یک اینفوگرافیک و سه نماهنگ در این کارگروه انجام گرفت که در شبکه های صداوسیما و فضای مجازی پخش شد.

وی خاطرنشان کرد: اهم محتوای انیمیشن و موشن گرافیک هایی که تولید شد با محوریت آگاه سازی مردم از ویروس منحوس کرونا، رعایت نکات بهداشتی، راهکارهای غلبه بر این ویروس و رعایت بهداشت فردی بوده است.

راسخی با اشاره به چاپ بیش از 2 هزار بنر آگاه سازی از بیماری کرونا در کارگروه فرهنگی مقابله با کرونا در یزد اذعان داشت: این کار با همکاری دانشگاه علوم پزشکی یزد انجام و درب نانوایی‌های استان یزد نصب شد.

معاون فرهنگی هنری سپاه الغدیر استان یزد اضافه کرد: تولید و انتشار 20 کلیپ دو دقیقه با محوریت بهداشت روانی در حوزه عملیات روانی به همت ناحیه مرکزی یزد انجام گرفته است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1597680
ارسال نظر
نظرات