شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 12:05 منتشر شده در مورخ: 1399/01/21 شناسه خبر: 1597925
سعیدیان‌فر؛

تمدید اعتبار سهمیه‌ طرح ترافیک بیماران، معلولین و جانبازان/کارت شهروندی را شارژ کنید

تمدید اعتبار سهمیه‌ طرح ترافیک بیماران، معلولین و جانبازان/کارت شهروندی را شارژ کنید
مدیر واحد ساماندهی طرح‌ها و محدوده های ترافیکی شهرداری تهران گفت: سهمیه‌های طرح ترافیک بیماران خاص، معلولین و جانبازان تا تخصیص سهمیه‌های جدید معتبر است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عمار سعیدیان‌فر مدیر واحد ساماندهی طرح‌ها و محدوده‌های ترافیکی شهرداری تهران در گفت‌و‌گویی در مورد سهمیه های طرح ترافیک اظهار داشت: در بین ارگان ها و نهادهای دارای سهمیه، فقط اعتبار سهمیه‌های مربوط به بیماران خاص،  معلولین و جانبازان سال ۹۸ تا زمان تخصیص سهمیه‌های جدید در سال ۹۹ معتبر خواهد بود.

وی افزود: به دلیل شیوع کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی و توصیه های بهداشتی، نهادهای متولی جانبازان، بیماران خاص و معلولین، هنوز موفق نشده‌اند موضوع سهمیه های سال ۹۹ را به صورت کامل تخصیص دهند و به همین دلیل این موضوع با تاخیر همراه شده است.

وی با اشاره به تغییر ساعت طرح ترافیک از روز شنبه و اجرای آن از ۷:۳۰ صبح تا ساعت ۱۹ تاکید کرد: به دلیل کرونا از روز شنبه شهروندانی که قصد ورود در محدوده طرح ترافیک و طرح کاهش آلودگی هوا دارند، باید در کارت شهروندی خود حداقل 56 هزار تومان اعتبار داشته باشند؛ چراکه در غیر این صورت طرح ترافیک برای آنها با ضریب یک حساب می‌شود و در واقع 20 درصد به ضرر آنها خواهد بود. البته برای هفته آینده نیازی به رزرو طرح ترافیک نیست.

سعدیان‌فر اعلام کرد: در سال‌جاری 20 روز تردد رایگان برای پلاک‌های تهران و 15 روز تردد رایگان برای پلاک‌های شهرستان در طرح کاهش آلودگی هوا و در هر فصل در نظر گرفته شده است و این موضوع مشابه سال 98 بوده و هیچ تغییری نداشته است.

مهلت ثبت نام سهمیه طرح ترافیک و کاهش آلودگی هوا برای خبرنگاران نیز تا ۳۱ فروردین تمدید شد و تا اختصاص سهمیه های سال ۹۹ طرح ترافیک سال ۹۸ این افراد دارای اعتبار است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1597925
ارسال نظر
نظرات