شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 13:22 منتشر شده در مورخ: 1399/01/21 شناسه خبر: 1597937
در گفتگو با دانا عنوان شد؛

واکنش فواد ایزدی به تعلیق حساب شخصی خود/ اقدام توییتر بر خلاف ادعای شعار آزادی بیان است

واکنش فواد ایزدی به تعلیق حساب شخصی خود/ اقدام توییتر بر خلاف ادعای شعار آزادی بیان است
فواد ایزدی به مسدود شدن حساب کاربری اش در توییتر واکنش نشان داد و گفت: آخرین مطلب منتشر شده در حساب کاربری من درباره صف های طولانی خرید اسلحه در آمریکا بود؛ تعلیق حساب های کاربری بر خلاف شعارهای آزادی بیان است و معلوم شد شعارهایشان با عملشان فرق می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛توئیتر در اقدامی تامل برانگیز صفحه شخصی «فواد ایزدی» عضو هیات علمی دانشگاه تهران و استاد و کارشناس مسائل روابط بین‌الملل  را مسدود کرد.

این استاد دانشگاه که در صفحه توئیتر خود حدود ۴۰ هزار دنبال کننده داشت، اخیرا پست‌هایی درباره وضعیت برخورد دولت آمریکا با ماجرای ویروس کرونا را به اشتراک گذاشته بود.

 

آخرین پست ایزدی هم درباره صف خرید اسلحه در آمریکا و گزارشی از فاکس نیوز بود که گویا این مسائل به کام مسئولان توئیتر علیرغم شعارهایی که درباره آزادی بیان می‌دهند، خوش نیامده است.

فواد ایزدی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا اقدام توییر در تعلیق حساب کاربری‌اش را بر خلاف شعارهای آزادی بیان دانست و افزود: با این اقدام نشان دادند که شعارهایشان در خصوص آزادی بیان با عملشان فرق می کند.

وی به فعالیت خود در توییتر اشاره کرد و گفت: در توییتر بیشتر منابع و رسانه های اصلی آمریکا را برای ترجمه انتخاب می کردم و همواره سعی می شد تا ماهیت و واقعیت های آمریکا را نشان دهم.

کارشناس مسائل آمریکا خاطر نشان کرد: تدریس و حوزه رصد ما در دانشگاه تهران نیز موضوع آمریکاست و مطالبی را که فکر می کردیم به درد مخاطبان می خورد، منتشر می کردیم.

ایزدی ادامه داد: حساب شخصی من هفته گذشته بسته شد؛ در ایام تعطیلات فعالیتم در توییتر افزایش یافت و مباحثی حول محور کرونا در آمریکا را منتشر کردم.

وی به آخرین مطلب منتشر شده در توییتر که منجر به بسته شدن حساب کاربری وی شد اشاره کرد و گفت: این مطلب ترجمه گزارش فاکس نیوز -یکی از شبکه های مشهور آمریکا- بود که تشکیل صف‌های طولانی خرید اسلحه توسط مردم آمریکا را در پی شیوع ویروس کرونا به تصویر کشد.

عضو هیات علمی دانشگاه تهران به فعالیت خود در اینستاگرام اشاره کرد و گفت: صفحه اینستاگرام بنده توسط یکی از دوستان بدون دریافت حقوق و صرفاً با توجه به علاقه اش، اداره می شود و توییت های بنده را در صفحه اینستاگرام منتشر می کند.

وی در پایان به ساخت حساب کاربری جدیدی در توییتر اشاره کرد و گفت: علاقمندان می‌توانند از این پس مطالب بنده را با مراجه به آدرس @izadifoad در توییتر دنبال کنند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1597937
ارسال نظر
نظرات