شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 11:26 منتشر شده در مورخ: 1399/01/22 شناسه خبر: 1598117
غریب‌آبادی خبر داد:

سازمان توسعه صنعتی ملل متحد در مبارزه با کرونا به ایران کمک می‌کند

سازمان توسعه صنعتی ملل متحد در مبارزه با کرونا به ایران کمک می‌کند
سفیر ‌و نماینده دائم ایران نزد سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین گفت: سازمان توسعه صنعتی ملل متحد پروژه پسماند بیمارستانی برای کرونا در ایران ایجاد می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نمایندگی ایران در نزد سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین در حساب کاربری خود در توئیتر به نقل از کاظم غریب آبادی سفیر ‌و نماینده دائم کشورمان نوشت: سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (UNIDO) در حال ایجاد یک پروژه اضطراری برای کمک به مدیریت پسماندهای پزشکی و بیمارستانی کرونا در ایران است که این کار به شیوه‌ای ایمن و سازگار با محیط زیست انجام گیرد.

وی ادامه داد: باید از یونیدو، «لی یونگ» مدیرکل این سازمان و کشور چین تشکر کنم.
 
گفتنی است، ارزش این پروژه یک میلیون یورو بوده که تامین اعتبار آن که از سوی یونیدو و چین خواهد بود.
 
همچنین سفیر ‌و نماینده دائم ایران نزد سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین در توئیتی دیگر که در صفحه رسمی نمایندگی کشورمان منتشر شد، اظهار داشت:  ما از آژانس بین المللی انرژی اتمی و «رافائل گروسی» مدیرکل آن برای ارائه کمک در مسیر مبارزه با ویروس کویید-۱۹ به کشورهای مختلف از جمله ایران، با استفاده از تکنیک های هسته ای قدردانی می کنیم.
 
گفتنی است، غریب آبادی پیش از خبر داده بود که با رایزنی‌های به عمل آمده، آژانس بین المللی انرژی اتمی به‌زودی دو دستگاه تشخیص سریع کرونا (RT-PCR) به ایران ارسال می‌کند.
 
وی ادامه داد: به همراه این دو دستگاه، تجهیزات حفاظت شخصی کاربران دستگاه، تجهیزات مربوط به راه اندازی و ارتقا و کالیبره کردن، و کیت‌های مخصوص تشخیص که از سه تکنیک استفاده می‌کنند نیز ارسال می‌شوند.
 
انتهای پیام/
 
 
https://www.dana.ir/1598117
ارسال نظر
نظرات