شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 14:46 منتشر شده در مورخ: 1399/01/22 شناسه خبر: 1598136
مدیر کل رهداری و حمل و نقل جاده ای البرز؛

180 راهدار البرز با 100 دستگاه ماشین آلات راهداری در آماده باش هستند/باوجود بارش شدید برف و باران هیچ راهی مسدود نیست

180 راهدار البرز با 100 دستگاه ماشین آلات راهداری در آماده باش هستند/باوجود بارش شدید برف و باران هیچ راهی مسدود نیست
گودرز محمودی گفت: با توجه به پیش بینی بارش نزولات آسمانی در روزهای آینده، 100 دستگاه ماشین آلات راهداری اعم از برف روب، نمک پاش، لودر، گریدر و گشت زنی فعال شده اند و 180 نفر از همکاران راهدار در قالب 12 واحد راهدارخانه به صورت مداوم و شبانه روزی در سطح محورهای مواصلاتی حضور دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز در گفتگو با خبرنگار تیتریک گفت: طی 4 روز گذشته بارش ها در استان آغاز شده است و در ارتفاعات البرز به ویژه اشتهارد ، طالقان، محور چالوس و مقدار کمی هم در کرج شاهد بارش برف بودیم اما این روند تا چهار روز آینده هم ادامه دارد.

گودرز محمودی روز جمعه با اشاره به اینکه طی روزهای گذشته تمام محورهای استان البرز  با بارش باران به صورت مداوم همراه بودند، افزود: شامگاه 22 اسفند نیز بارش باران ادامه داشت در نتیجه تمام عوامل راهداری در آماده باش کامل قرار دارند و حتی طرح زمستانه را به طرح نوروزی متصل کرده ایم. 
 
وی اظهار داشت: با توجه به اینکه در ایام نوروز جابجایی و تردد کم شد تمام توان و انرژی خود را به سمت نگهداری بردیم و به اصلاح ایرادات در محورها اعم از لق گیری، ریزش برداری، تخلیه چاه ها، قنات ها و راه آب ها و اصلاح چاله های سطح راه ها پرداختیم، لذا آمادگی کامل را برای بهار پر بارش داریم. 
 
محمودی تصریح کرد: راهداری ها و محل استقرار راهداران فعال است و مدیران ادارات و شهرستان ها به صورت شبانه روزی و مسئولین راهدارخانه ها در کنار راهداران به فعالیت خود ادامه می دهند و امیدواریم برای مردم مشکلی در تردد حادث نشود. 
 
وی گفت: 100 دستگاه ماشین آلات راهداری اعم از برف روب، نمک پاش، لودر، گریدر و گشت زنی فعال شده اند و 180 نفر از همکاران راهدار در قالب 12 واحد راهدارخانه به صورت مداوم و شبانه روزی در سطح محورهای مواصلاتی حضور فعال دارند. 
 
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز در خاتمه خاطر نشان داشت:  علی رغم بارش بسیار شدید که موجب ریزش و آبگرفتگی ها در دیگر استان های کشور شده است، هیچگونه انسدادی در سطح راه های البرز نداشته ایم. 
 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1598136
ارسال نظر
نظرات