شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 12:41 منتشر شده در مورخ: 1399/01/23 شناسه خبر: 1598367
مسئول آموزش موسسه علمی آموزشی رزمندگان اسلام کرمانشاه مطرح کرد

راه‌اندازی قرارگاه فضای مجازی در مدارس معراج اندیشه کرمانشاه

راه‌اندازی قرارگاه فضای مجازی در مدارس معراج اندیشه کرمانشاه
مسئول آموزش موسسه علمی آموزشی رزمندگان اسلام استان کرمانشاه از راه‌اندازی قرارگاه فضای مجازی در مدارس معراج اندیشه در این استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سحر کرمی در گفتگو با خبرنگار مرصادنیوز اظهار داشت: به دنبال شیوع ویروس کرونا و تعطیلی کلاس‌های درس، مدارس معراج اندیشه استان کرمانشاه وابسته به مؤسسه علمی آموزشی رزمندگان اسلام نسبت به راه اندازی قرارگاه فضای مجازی با هدف ارائه آموزش مستمر با بهره گیری از امکانات فضای مجازی و استفاده از پیام رسان های داخلی اقدام کرد.

وی افزود: هر کلاس درس در بستر پیام رسانه‌ای داخلی گروهی تشکیل داده که دارای گزینه‌هایی چون اپ معلم، دانش آموز و والدین است.

مسئول آموزش مؤسسه علمی آموزشی رزمندگان اسلام استان کرمانشاه با بیان اینکه والدین هم می‌توانند فعالیت فرزندان را رصد کنند، گفت: معلم امکان بارگذاری تکالیف و مشاهده آنلاین دانش آموزان را دارد و همچنین حین تدریس پرسش و پاسخ انجام می‌شود سپس دانش آموزان در سامانه مذکور به بارگذاری تکالیف خود می‌پردازند.

این مسئول عنوان کرد: کلاس‌های آنلاین بر اساس برنامه هفتگی مدارس تحت پوشش برگزار می‌شود و دروس به صورت برخط طبق سرفصل‌های آموزشی با اولویت دروس اصلی ارائه می‌شود.

وی تصریح کرد: علاوه بر امکان بارگذاری تکالیف الکترونیک در سامانه همکلاسی، ارائه محتواهای آموزشی، فایل‌های صوتی و تصویری همچنین فعالیت‌های مشاوره‌ای در راستای کاهش انواع اختلالات رفتاری و مشکلات تحصیلی دانش آموزان و پویش مسابقات علمی، پرورشی، ورزشی و … با رویکرد ترغیب و مشارکت دانش آموزان در گروه‌های پیام رسان داخلی انجام می‌شود.

کرمی بیان داشت: استقبال از کلاس‌های آنلاین بسیار خوب است البته شمار اندکی به دلیل مخالفت خانواده‌ها با فضای مجازی و نبود تجهیزات لازم از حضور در این کلاس‌ها امتناع می‌کنند.

مسئول آموزش مؤسسه علمی آموزشی رزمندگان اسلام استان کرمانشاه گفت: در حال حاضر ۲۰۰ دانش آموز پسر در مقطع ابتدایی، ۱۳۵ دانش آموز دختر در این مقطع ،۴۵ دانش آموز مقطع متوسطه اول علاوه بر ۴۰۰ دانش آموز مؤسسات علمی و مکالمه تحت پوشش مؤسسه رزمندگان اسلام هستند.

این مسئول عنوان کرد: مؤسسه رزمندگان اسلام یکی از قدیمی ترین مؤسسات ارائه دهنده خدمات علمی-آموزشی است که هدف از راه اندازی آن تربیت نیروهای طراز انقلاب است.

کرمی گفت: درصدد ساخت یک مجتمع آموزشی دیگر به منظور توسعه مدارس و افزایش پایه‌های تحصیلی هستیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1598367
ارسال نظر
نظرات