شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 15:11 منتشر شده در مورخ: 1399/01/23 شناسه خبر: 1598482
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان خبر داد؛

آغاز رزمایش بزرگ «کمک مؤمنانه» در کردستان/ نیازمندان واقعی شناسایی می شوند

آغاز رزمایش بزرگ «کمک مؤمنانه» در کردستان/ نیازمندان واقعی شناسایی می شوند
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان از آغاز رزمایش «کمک مومنانه» پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری فرمانده کل قوا در خصوص کمک به افراد کم‌بضاعت، در استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، رییس سازمان بسیج مستضعفین صبح جمعه گذشته در نشست خبری فوق العاده ای از آغاز رزمایش بزرگ کمک مومنانه بعد از بیانات رهبر معظم انقلاب خبر داد.

سردار سلیمانی گفت: بعد از اینکه روز گذشته رهبر معظم انقلاب ضمن تجلیل از درخشش مردم در مبارزه با ویروس کرونا دستور یک رزمایش مواسات و همدلی برای کمک به نیازمندان و اقشاری که از شرایط شیوع بیماری آسیب دیده اند را صادر فرمودند؛ سازمان بسیج مستضعفین رزمایش #کمک_مومنانه را تدوین و با رمز یا صاحب الزمان آغاز کرده است.

وی با اشاره به اینکه مرحله اول این رزمایش تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت اظهار داشت: ۵۴ هزار پایگاه بسیج و یکصد و ده هزار رده این سازمان با برنامه ای ویژه محوریت انجام این رزمایش را بر عهده خواهند داشت.

محمد زهرایی دبیر رزمایش بزرگ کمک مومنانه سازمان بسیج مستضعفین نیز گفت: توزیع بسته های معیشتی کالایی، در جغرافیایی که این کالا ها از طریق خیرین یا مجموعه های مختلف آن منطقه گردآوری شده است در دستور کار این رزمایش است.

امروز هم فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان نیز از آغاز رزمایش «کمک مومنانه» پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری فرمانده کل قوا در خصوص کمک به افراد کم‌بضاعت، در استان خبر داد.

سردار سیدصادق حسینی در تشریح این خبر، عنوان کرد: در راستای عمل به منویات معظم‌له و همچنین کمک به اقشار نیازمند و کم‌درآمد، رزمایش سراسری «کمک مومنانه» در کردستان برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: فاز نخست این رزمایش از امروز با رمز یا صاحب‌الزمان (عج) آغاز می‌شود که تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

به گفته سردار حسینی، کمک‌های مردمی در رزمایش سراسری «کمک مومنانه» که به صورت کالا خواهد بود در همان محل و جغرافیا به افراد نیازمند اعطا می‌شود و کمک‌های نقدی نیز به دست نیازمندان همان منطقه خواهد رسید.

وی افراد نیازمند و کم‌درآمد و افرادی که کسب وکار خود را در این شرایط از دست داده‌اند را از اولویت‌های برخورداری از کمک‌های رزمایش «کمک مومنانه» برشمرد.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان، بر استفاده از دستگاه‌های اداری، سمن‌ها، هیات‌های مذهبی، خیرین و مساجد در راستای عمل به منویات رهبری در زمینه «کمک مومنانه» تاکید کرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1598482
ارسال نظر
نظرات