شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 15:12 منتشر شده در مورخ: 1399/01/23 شناسه خبر: 1598492
توسط سپاه بیجار انجام شد؛

توزیع 750 بسته معیشتی و بهداشتی بین مردم بیجار + تصاویر

توزیع 750 بسته معیشتی و بهداشتی بین مردم بیجار + تصاویر
فرمانده سپاه بیجار از توزیع 750 بسته معیشتی و بهداشتی در طی دو مرحله در بین مردم مناطق محروم علیه مقابله با ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  کُردتودی، از ابتدای اسفند سال 98 که بحث کرونا ویروس در کشور مطرح شد، دستگاه‌های اجرایی و نهادهای گوناگونی برای مقابله با این مهمان ناخوانده وارد عمل شدند.

از همان ابتدای ورود این ویروس که فضای مجازی غرق فداکاری جامعه پزشکی شد، در اغلب استان‌های کشور، گروه‌های جهادی و نیروهای مقاومت بسیج پا به‌ پای مسئولان و نیروهای نظامی به صورت خودجوش وارد میدان شدند تا با ویروس منحوس کرونا مقابله کنند.

گندزدایی معابر شهری و امکان پر تردد و توزیع بسته های حمایتی ، تهیه اقلام بهداشتی و ایجاد کارگاه های تولید ماسک و دستکش از مهمترین اقدامات گروه های جهادی سپاه و بسیج در طول دو ماه گذشته است.

فرمانده سپاه بیجار صبح امروز در مراسم اهدای توزیع بسته های حمایتی و بهداشتی در بین محرومین شهرستان بیجار اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در راستای کمک به معیشت مردم و زدودن فقر و محرومیت از شهرهای سطح کشور که درگیر این وروس منحوس هستند اقدام به توزیع بسته های معیشتی و بهداشتی در  بین افراد کم برخوردار نموده است.

وی افزود: به تبع آن سپاه بیت المقدس کردستان و سپاه شهرستان بیجار هم در این امر خیر شرکت کرده و تا کنون در طی دو مرحله 750 بسته معیشتی و بهداشتی در بین مردم مناطق محروم و حاشیه ای شهر و روستاهای بیجار توزیع شده است.

میرآقایی گفت: امروز در دومین مرحله کمک به اقشار کم برخوردار جهت مقابله با ویروس کرونا 100 بسته معیشتی و حمایتی در بین مردم مناطق حاشیه ای شهر بیجار توزیع می شود.

میرآقایی تصریح کرد: در مقابله با ویروس کرونا و حمایت از اقدامات مدافعان سلامت امروز 50 گالن مواد ضدغفونی به همراه 350 بسته بهداشتی شامل دستکش ، ماسک ، گان و عینک جهت استفاده پزشکان و پرستاران در بخش کرونایی بیمارستان امام حسین(ع) تحویل مسوول مرکز بهداشت بیجار می شود.

وی از آمادگی پایگاه های مقاومت بسیج بیجار جهت شرکت فعال در رزمایش کمک مومنانه خبر داد و بیان داشت: سپاه بیجار تا آخرین روز مقابله با ویروس کرونا در کنار مردم است و با تمام قوا در راستای کمک به اقشار آسیب پذیر تلاش خواهد کرد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1598492
ارسال نظر
نظرات