شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 13:37 منتشر شده در مورخ: 1399/01/24 شناسه خبر: 1598784
مدیرکل ورزش و جوانان استان چهارمحال و بختیاری:

پیشرفت جامعه نیازمند ورود جوانان به عرصه‌های اجرایی است

پیشرفت جامعه نیازمند ورود جوانان به عرصه‌های اجرایی است
حمید کریمی مدیرکل ورزش و جوانان استان چهارمحال و بختیاری گفت: لازم است برای توسعه و پیشرفت جامعه جوانان به عرصه‌های اجرایی ورود کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمید کریمی مدیرکل ورزش و جوانان استان چهارمحال و بختیاری در گفت و گو با خبرنگار جهانبین‌نیوز گفت: جوانان با قابلیت های اجتماعی خود به‌عنوان بازوی اجرایی دولت در جامعه در حال تمرین مدیریت هستند.

وی افزود: در حال حاضر  ساماندهی امور جوانان، واگذاری امور به جوانان و بهره‌گیری تمامی مدیران از مشاوران جوان از موارد بسیار مهمی است که ملزم به توجه ویژه‌ای است.

کریمی خاطرنشان کرد:در بحران های مختلف از جمله دوران دفاع مقدس، جهاد سازندگی و ... همواره این قشر پایبندی خود را به آرمان های نظام ثابت کرده اند.

 وی در ادامه گفت: در واقع تجربه ثابت کرده است که هر کجا به جوانان اعتماد کردیم، قطعا موفق بوده ایم که نمونه آنرا در سیل اخیر، امدادرسانی داوطلبانه به مردم زلزله زده، حضور موثر در فرهنگ سازی اجتماعی، ضدعفونی کردن و فعالیت های جهادی جوانان از نمونه های این حضور است که بسیار موثر بود.

کریمی در خصوص تاثیر جوانان در پیشبرد اهداف این اداره توضیح داد: مجموعه ورزش و جوانان استان بر مبنای حضور و درخشش جوانان در دو حوزه مختلف است، امروز فعالیت های جوانان در 2 حوزه ورزش و جوانان از افتخار استان در حوزه های مختلف است.

مدیرکل ورزش و جوانان کسب بیش از 1400 مدال در میادین ورزشی، کسب عناوین کشوری توسط جوانان در زمینه‌های مختلف  نمونه‌هایی از حضور جوانان دانست.

 وی افزود: هر چند تلاش‌های بسیاری برای ساماندهی به حوزه جوان استان انجام شده از جمله ساخت 2 خانه جوان، توسعه کمی و کیفی تشکل‌ها، برگزاری بیشترین کارگاه های ازدواج، حمایت از پایان نامه های مرتبط و ... اما امیدواریم در سال پیش رو با تفکیک حوزه ورزش و جوانان، شاهد برداشتن گام بزرگ مسئولین برای ساماندهی بیشتر به این حوزه باشیم زیرا این ادغام برای حوزه جوانان آسیب زا بوده است.

کریمی در خصوص حمایت جوانان در سال جاری بیان کرد: تدوین برنامه ریزی بلند مدت برای جوانان، بهره گیری حداکثری از ظرفیت های دستگاه های مختلف، راه اندازی مجمع خیرین ازدواج ، مسکن، افزایش تسهیلات کارآفرینی، توسعه کمی و کیفی تشکل ها، بهره گیری از ظرفیت جوانان در کاهش آسیب های اجتماعی در دستور کار قرار گرفته است.انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1598784
ارسال نظر
نظرات