شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 15:33 منتشر شده در مورخ: 1399/01/24 شناسه خبر: 1598814
فرمانده سپاه ناحیه فارسان خبر داد؛

آغاز رزمایش سراسری کمک مؤمنانه در فارسان

آغاز رزمایش سراسری کمک مؤمنانه در فارسان
حمید یزدانی فرمانده سپاه ناحیه فارسان از آغاز رزمایش سراسری کمک مومنانه با محوریت پایگاه‌های مقاومت بسیج در شهرستان فارسان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمید یزدانی فرمانده سپاه ناحیه فارسان در گفتگو با خبر نگار جهانبین نیوز؛ با تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد باسعادت و با برکت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج)، از آغاز رزمایش سراسری کمک مؤمنانه در شهرستان فارسان خبر داد و اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی روز پنج‌شنبه هفته گذشته، در سخنرانی نیمه شعبان با موضوع مقابله ایران با کرونا فرمودند: ملت ایران در مبارزه با این بیماری خوش درخشیدند و بر یاری‌رساندن به افراد کم‌بضاعت تأکید کردند.

وی با تأکید بر اینکه پس از صحبت‌های رهبر معظم انقلاب مبنی بر کمک مؤمنانه سازمان بسیج مستضعفین به دنبال توسعه دادن به این اقدام است، خاطرنشان کرد: امروز به دنبال آن هستیم تا ساماندهی شده تر به کمک مؤمنانه بپردازیم و مهم‌ترین محور فعالیتمان کمک به اقشاری که آسیب دیدند است.

فرمانده سپاه ناحیه فارسان بیان کرد: با توجه به اینکه امسال سازمان بسیج تأکید بر پایگاه محوری دارد تصمیم گرفتیم تا محوریت کار بر عهده پایگاه‌های مقاومت باشد.

یزدانی با اشاره به اینکه در ابتدا پایگاه‌ها موظف‌اند حوزه سرزمین خود را رصد کنند، افزود: در این رزمایش کمک‌های مالی و مواد غذایی، بهداشتی مردم نیکوکار هر منطقه توسط پایگاه‌های مقاومت بسیج جمع‌آوری خواهد شد و پس از بسته‌بندی و شناسایی افراد کم‌بضاعت و آسیب‌دیده با رعایت نکات بهداشتی توزیع خواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه فارسان خاطرنشان کرد: تمامی کمک‌های مالی توسط حساب متمرکز و رسمی از سمت ناحیه بسیج جمع‌آوری خواهد شد و همچنین کمک‌های معیشتی و بهداشتی مردم نیز توسط همان پایگاه‌های مقاومت هر منطقه جمع‌آوری‌شده و در دو مرحله یکی روز ولادت کریم اهل‌بیت (ع) و مرحله بعدی روز عید فطر در میان فقرا و متضررین ویروس کرونا در همان محله و منطقه توزیع می‌شود.

وی در پایان گفت: از همه خیران و کسانی که توانایی مالی داشته؛ برای مشارکت و همکاری در طرح رزمایش کمک مؤمنانه دعوت می‌شود تا همه باهم کمک‌های مردمی را عادلانه بین نیازمندان واقعی توزیع کنیم.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1598814
ارسال نظر
نظرات