شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 13:12 منتشر شده در مورخ: 1399/01/24 شناسه خبر: 1598827
در گفتگویی مطرح شد؛

خاطره‌بازی اینترنتی با آثار بهروز غریب‌پور در روزهای کرونایی

خاطره‌بازی اینترنتی با آثار بهروز غریب‌پور در روزهای کرونایی
سرپرست گروه تئاتر «آران» اعلام کرد عکس‌ها و فیلم‌های مربوط به ۱۵ سال فعالیت و اپراهای عروسکی این گروه روی صفحه اینستاگرام گروه قرار می‌گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بهروز غریب پور سرپرست گروه تئاتر «آران» درباره فعالیت‌های روزهای قرنطینه کرونایی این گروه گفت: پیش از شروع بحران ویروس کرونا هیچ فعالیتی در فضای اینستاگرام نداشتم و با شرایط پیش آمده صفحه شخصی خود را در این فضای اینترنتی راه‌اندازی کرده‌ام زیرا لازم بود از طریق فضای مجازی مروری‌بر فعالیت‌های تئاتری خود و گروه داشته باشم.

وی ادامه داد: در صفحه اینستاگرامی گروه تئاتر «آران»، عکس و فیلم ۱۵ سال فعالیت و اپراهای عروسکی گروه را در اختیار مخاطبان و علاقه مندان به تئاتر قرار می دهیم.

غریب‌پور تأکید کرد: تصورم این است که مرور خاطرات هم احساس فعالیت گروهی را در اعضای گروه زنده نگه می‌دارد و هم مخاطبان و علاقه‌مندان به تئاتر خاطرات خود با اپراهای عروسکی «آران» را مرور می‌کنند.

این کارگردان تئاتر درباره مرور عکس و فیلم دیگر اجراهای خود، یادآور شد: در صفحه شخصی خودم دیگر اجراهای تئاتری که داشتم را مرور می‌کنم البته در زمانی که من نمایش به صحنه می‌بردم وضعیت عکس و فیلمبرداری از آثار اینگونه نبود. خوشبختانه از نمایش «بینوایان» مجموعه‌ای تلویزیونی ساخته شد ولی نمایش‌های «ایکارو» و «کلبه عمو تم» چنین امکانی برایشان فراهم نشد و تنها نسخه دی‌وی‌دی فیلم اجراها را در اختیار دارم که به دنبال تبدیل و بارگذاری آن‌ها در فضای مجازی هستم.

این هنرمند شناخته شده تئاتر در پایان سخنان خود تصریح کرد: کوشش‌ام بر این است که از فرصت پیش آمده برای شکل دادن و تکمیل آرشیو قدرتمندی از آثار خود و گروه تئاتر «آران» استفاده کنم.

منبع:مهر

https://www.dana.ir/1598827
ارسال نظر
نظرات