شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 15:15 منتشر شده در مورخ: 1399/01/24 شناسه خبر: 1598879
گزارشی از زیر پوست شهر کلاله؛

افزایش کارتنخوابی و دوره گردی در کلاله+ تصاویر

افزایش کارتنخوابی و دوره گردی در کلاله+ تصاویر
مسئولیت نهادها و موسسات خیریه ایجاد حداقلهای رفاهی برای اقشار ضعیف و کم درآمد می باشد که در صورت عدم توجه به این مهم، شاهد افزایش کارتنخوابی و دوره گردان خواهیم بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، ایجاد رفاه اجتماعی به  نحوی که همه از حداقل های زندگی بهره مند شوند، اگرچه جزو ایده آلهای زندگی های اجتماعی است ولی امری محال نیست.

فراهم کردن حداقلها در اجتماعات بشری، کاری است که از طرف حکومتها برای کاهش آسیبهای اجتماعی در حال انجام است.

در کشور ما نیز نهادهای حمایتی مانند کمیته امداد حضرت امام خمینی رحمه الله علیه و سازمان بهزیستی و موسسات و صندوقهای خیریه و غیره برای کارهای یاد شده، مشغول فعالیت هستند.

وجود کارتن خوابها و دوره گردان خیابانی جزو آسیبهای اجتماعی هر جامعه شهری می باشد. اگرچه عده ای به شکل سازمان یافته در برخی از جوامع به این کار(دوره گردی و تکدی گری) اقدام می کنند ولی برخی از افراد نیز به خاطر نبود ساختاری خانواده یا از هم پاشیدگی خانواده ها به دلایل مختلف مانند: فقر، اعتیاد، طلاق و غیره به ناچارا به این شیوه زندگی رو آورده اند.

بر نهادها و موسسات حمایتی است که به این قبیل افراد رسیدگی کنند تا از شدت یافتن آسیبهای اجتماعی و ایجاد آسیبهای جدید، جلوگیری شود.

اخیرا در شهرستان کلاله شاهد افزایش تکدیگری، کارتنخوابی و دوره گردی هستیم که با توجه به علل هایی که ذکر کردیم؛ هر یک ناچار به روی آوردن به این کارها شده اند.

انتهای پیام/

  • کارتخوابی در شهرستان کلاله
  • کارتخوابی در شهرستان کلاله
  • کارتخوابی در شهرستان کلاله
  • کارتخوابی در شهرستان کلاله
  • کارتخوابی در شهرستان کلاله
https://www.dana.ir/1598879
ارسال نظر
نظرات