شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 15:13 منتشر شده در مورخ: 1399/01/24 شناسه خبر: 1598883
مدیرکل آموزش و پرورش گلستان:

بیش از 85درصد مدارس گلستان به سامانه شاد متصل شدند/ تقدیر از آموزش های مجازی معلمان

بیش از 85درصد مدارس گلستان به سامانه شاد متصل شدند/ تقدیر از آموزش های مجازی معلمان
احسان گوهری راد از اتصال بیش از 85درصد مدارس گلستان به سامانه شاد خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به  نقل از گلستان ما؛ احسان گوهری راد امروز در جلسه کارگروه توسعه مدیریت استاناظهار کرد: با توجه به شرایط کشورسلامت همکاران و دانش آموزان مقدم بر هر فعالیتی است و همه ما باید با رعایت نکات و اصول بهداشتی مراقب سلامت همدیگر باشیم.

وی افزود: متاسفانه تعدادی از هموطنان، هم استانی ها و تعدادی از همکاران ما بر اثر کرونا فوت شده اند که برای این عزیزان طلب آمرزش و مغفرت الهی داریم و تعدادی نیز بستری شده و در حال حاضر دوره نقاهت را می گذرانند که برای آنها نیز آرزوی سلامتی داریم.

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان تصریح کرد: افزود: در ماه های پایانی سال قبل و اوایل سال جدید پرداخت های مالی خوبی در آموزش و پرورش اتفاق افتاد که جا دارد از تمامی همکاران معاونت پشتیبانی-مالی در استان و شهرستان های تقدیر و تشکر کنم.

وی با اشاره به جهاد آموزشی معلمان در زمان شیوع کرونا، اضافه کرد: معلمان و همکاران فرهنگی استان با همکاری مطلوب والدین، آموزش را در بستر فضای مجازی ادامه دادند و مانع عقب افتادگی دانش آموزان شدند و جا دارد از این عزیزان نیز تقدیر و تشکر کنیم.

گوهری راد در خصوص نرم افزارجدید تولید شده توسط وزارت آموزش و پرورش یادآورشد: در حال حاضر پلت فرم اختصاصی آموزش و پرورش بنام SHADAP  بامالکیت و مدیریت وزارت متبوع، در مرحله بهره برداری قرار گرفته است.

وی ادامه داد: فعلا این نرم افزار برای  مدیران، معلمان و دانش آموزان دوره ابتدایی فعال شده است و آنان می توانند این نرم افزار را با مراجعه به آدرس‏http://Shaddl.medu.ir   دریافت و نصب کنند.

این مقام مسئول افزود: تا این لحظه بیش از 85 درصد مدارس گلستان به سامانه شاد متصل شده اند.

گوهری راد ابراز کرد: به تمام مسائل و مشکلات آموزش مجازی واقف هستیم ولی اعتقاد داریم که این آموزش یک گام به جلوست.

وی گفت: تفاهم نامه ای با اداره کل پست منعقد شده است تا از طریق سامانه ای که طراحی شده دانش آموزان نیاز خود به جزوه آموزشی را اعلام کنند تا جزوات از طریق پست در اختیار آنها قرار گیرد.

این مقام مسئول در خصوص ساماندهی نیروی انسانی هم بیان کرد: تنها منبع در مورد ساماندهی نیروی انسانی، کارگروه توسعه مدیریت استان و شهرستان است.

مدیرکل آموش و پرورش استان گلستان در خاتمه گفت: تلاش برای استمرار خدمت افرادِ در شرف بازنشستگی، یک سیاست است که باید رعایت شود.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1598883
ارسال نظر
نظرات