شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 22:37 منتشر شده در مورخ: 1399/01/24 شناسه خبر: 1598938
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد:

همکاری بی دریغ سپاه موجب دلگرمی جامعه پزشکی شد

همکاری بی دریغ سپاه موجب دلگرمی جامعه پزشکی شد
مجید شیرانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: سپاه همواره با حضور خود در تمامی عرصه ها نقش برجسته، امیدآفرین و دلگرم کننده ای دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  جهانبین نیوز ؛ مجید شیرانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد امروز در نشست با  فرمانده سپاه حضرت قمربنی‌هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری  گفت:   یکی از عواملی که تحمل این بار عظیم را برای ما آسان کرد، حمایت و دلگرمی و انسجام همه نهادها، مخصوصاً نقش برجسته سپاه است، که دلگرم کننده و امیدبخش بود.

دکتر مجید شیرانی، ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت:  ویروس کرونا را یکی از بحران های کم نظیری بود که در یک قرن پیش رخ داد و ایران یکی از کشورهایی است  که طی چند ماه آینده دیگر دنیا را حیرت زده می کند .

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، بیان کرد: باید جامعه نگر بود و با وجود  نقاط ضعف نیز سیستم اداری ما توانایی لازم را ندارد، اما می توان به نقاط نقاط قوت خود از جمله همبستگی ملی، و همدلی اشاره کرد.

 وی افزود:  با تمام انتقادها و فضاسازی ها، بحرانی است که فقیر و غنی نمی شناسد و تنها با گذشت زمان عملکرد کشورمان با تمام این ظلم ها و محدودیت ها به دنیا ثابت می شود.

شیرانی تشریح‌کرد: نباید تسلیم فشارهای خارجی شویم چراکه با وجود ظلم هایی که از سوی جامعه جهانی به ما شد ، و با توجه به  ظرفیت های موجود باید ثابت کنیم  یک کشور مستقل هستیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1598938
ارسال نظر
نظرات