شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 10:37 منتشر شده در مورخ: 1399/01/25 شناسه خبر: 1599080
در روزهای کرونایی؛

بسیجیان چهارمحال و بختیاری 103 هزار ماسک تولید کردند

بسیجیان چهارمحال و بختیاری 103 هزار ماسک تولید کردند
جمشید فولادی مسئول سازمان بسیج سازندگی چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدا شروع کرونا ویروس سپاه و بسیج اقدام به تشکیل 245 گروه بسیجی در سراسر استان برای مبارزه با این ویروس کرده است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جمشید فولادی مسئول سازمان بسیج سازندگی چهارمحال و بختیاری در گفتگو با خبرنگار جهانبین نیوز؛ اظهار کرد: از ابتدا شروع کروناویروس سپاه و بسیج اقدام به تشکیل 245 گروه بسیجی در سراسر استان برای مبارزه با این ویروس کرده است.

وی با اشاره به اینکه ممکن است هر گروه تا 10 مرتبه نیز اقدامات مبارزه با ویروس کرونا را انجام داده باشد تصریح کرد: 245 نفر در هر گروه فعال هستند.

فولادی با اذعان بر اینکه عده ای از گروه های بسیجی اقدام به تولید ماسک نموده اند گفت: تا کنون 103 هزار ماسک در سطح استان تولید شده است.

وی یکی از اقدامات ارزنده بسیج و سپاه را ضد عفونی و گند زدایی معابر دانست و گفت: تا کنون 3 هزار و 200 هزار لیتر مواد ضد عفونی و گندزدایی در سراسر استان توزیع شده است.

فولادی افزود: تا کنون یک هزار و 100 باب از مساجد، اماکن مذهبی و مدارس در سراسر استان توسط جهادگران بسیجی  ضد عفونی شده است .

وی عنوان کرد: 6 هزار و 200 نقطه از اماکن و معابرعمومی توسط بسیجیان در سراسر این استان ضد عفونی و گندزدایی شد.

فولادی به تهییه اقلام بهداشتی نیز اشاره کرد و گفت: تا کنون 15 هزار و 950 بسته اقلام بهداشتی آماده و در سراسر استان توزیع شده است .

وی یادآور شد: 21 کارگاه تولید ماسک توسط نیروهای بسیجی در استان فعال است که خروجی این کارگاه ها تولید 103 هزار ماسک بوده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1599080
ارسال نظر
نظرات