شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 12:20 منتشر شده در مورخ: 1399/01/25 شناسه خبر: 1599155
دادستان کردستان:

شرور سابقه دار سقزی توسط نیروی انتظامی در روستای سبدلو دستگیر شد/ دستگیری او در خاک عراق و توسط قرارگاه رمضان کذب محض است

شرور سابقه دار سقزی توسط نیروی انتظامی در روستای سبدلو  دستگیر شد/ دستگیری او در خاک عراق و توسط قرارگاه رمضان کذب محض است
دادستان عمومی و مرکز انقلاب اسلامی استان کردستان گفت: مصطفی سلیمی شرور سابقه دار سقزی در روستای سبدلو و توسط نیروی انتظامی دستگیر شده و خبر دستگیری او در عراق و توسط قرارگاه رمضان کذب محض است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد جباری٬ دادستان عمومی و مرکز انقلاب اسلامی استان کردستان در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، درباره نحوه دستگیری مصطفی سلیمی شرور سابقه دار شهر سقز که صبح روز شنبه 23 فروردین 99 به دار آویخته شد، عنوان کرد: این شرور سابقه دار در روستای سبدلو در حدفاصل دو شهر بانه و سقز و توسط نیروی انتظامی دستگیر شد.

دادستان مرکز کردستان افزود: این فرد که جزو زندانیان فراری از زندان سقز هم بوده است قصد خروج از مرز کشور را داشته که با گزارشات و همکاری بموقع مردم منطقه در تور اطلاعاتی نیروی انتظامی گرفتار و دستگیر شد.

جباری بیان کرد: اینکه برخی رسانه ها و کانالهای تلگرامی خارج از کشور عنوان کرده اند این فرد توسط قرارگاه رمضان سپاه و در خاک عراق دستگیر شده، کذب محض و بی اساس است.

وی همکاری مردم منطقه را عامل اصلی موفقیت نیروی انتظامی در دستگیری این زندانی فراری عنوان کرد و افزود: دستگیری او توسط ماموران انتظامی با همکاری مردم بانه و سقز صورت گرفت به گونه‌ای که محل اختفای این فرد را به ماموران انتظامی گزارش کردند.

سرقت مسلحانه، شرارت، ایجاد رعب و وحشت در چندین روستا از روستا‌های سقز، اخاذی مسلحانه و آزار و اذیت و سلب امنیت و آرمش مردم از عمده جرم های این شرور سابقه دارد بوده است.

او در گذشته دو نفر از نیروهای انتظامی را نیز به شهادت رسانده بود.

این فرد همچنین جز طراحان و لیدر‌های اصلی فرار از زندان سقز در مورخ ۸ فروردین ۹۹ بوده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1599155
ارسال نظر
نظرات