شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 14:48 منتشر شده در مورخ: 1399/01/25 شناسه خبر: 1599196
رئیس پارک علم و فناوری استان کردستان خبر داد؛

ارائه تسهیلات ۱۲ درصدی به شرکت های دانش بنیان کردستان

ارائه تسهیلات ۱۲ درصدی به شرکت های دانش بنیان کردستان
رئیس پارک علم و فناوری استان کردستان از ارائه تسهیلات با نرخ 12 درصد به شرکت‌های دانش‌بنیان برای مقابله با شرایط ناشی از بیماری کرونا خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ خالد سعیدی در گفت و گو با خبرنگار کوردتودی اظهار کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا و خسارت‌های اقتصادی ناشی از آن به صنایع و کسب‌وکارها و بر اساس هماهنگی‌های انجام‌شده بین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با صندوق توسعه ملی، تسهیلات مالی با نرخ سود 12 درصد برای ارائه به شرکت‌های دانش‌بنیان اختصاص‌یافته است.

وی افزود: این منابع از طریق بانک‌های عامل در اختیار شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در زمینه مقابله با کرونا یا آسیب‌دیده از شرایط ناشی از آن قرار می‌گیرد.

سعیدی خاطرنشان کرد: نوع تسهیلات سرمایه در گردش یک ساله بوده و نرخ تسهیلات نیز ۱۲درصد است.

وی افزود: برای این منظور شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توانند به معاونت علمی و فناوری یا بانک‌های عامل تعیین‌شده مراجعه نموده و در بانک موردنظر، اقدام به تشکیل پرونده برای دریافت تسهیلات نمایند.

سعیدی اظهار داشت: بانک عامل نیز پس از انجام بررسی‌های لازم، دانش‌بنیان بودن شرکت را از معاونت علمی و فناوری استعلام می‌کند. در این راستا بانک‌های صنعت و معدن، آینده و کارآفرین اقدام به ارائه تسهیلات سرمایه در گردش می‌نمایند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1599196
ارسال نظر
نظرات