شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 16:32 منتشر شده در مورخ: 1399/01/25 شناسه خبر: 1599271
رئیس دانشگاه علوم پزشکی؛

شمار مبتلایان چهارمحال و بختیاری به 221 نفر رسید

شمار مبتلایان چهارمحال و بختیاری به 221 نفر رسید
مجید شیرانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، گفت: با مثبت شدن نتیجه آزمایش 9 بیمار بستری در مراکز درمانی استان، شمار افراد مبتلا در چهارمحال و بختیاری به 221 نفر رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین نیوز، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در چهارمحال و بختیاری در مجموع 856 نفر با علایم بالینی به بیمارستان‌های استان مراجعه کرده که از این تعداد 62 نفر بستری هستند.
 
دکتر مجید شیرانی افزود: با تلاش کادر درمانی هم‌اکنون 175 نفر با بهبودی کامل از مراکز بیمارستانی ترخیص شده ولیکن این افراد تا مدتی ناقل بیماری بوده و نیاز به ماندن در قرنطینه خانگی دارند.
 
وی افزود: با ثبت 11 مورد مثبت قطعی دیگر در امروز دوشنبه 25 فروردین، تعداد مبتلایان در چهارمحال و بختیاری به 212 مورد رسید و تعداد فوتی‌های بیماری کرونا همچنان همان 22 نفر است.
 
 رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با بیان اینکه بیماری در چهارمحال و بختیاری در حد کنترل است، گفت: این به معنای مهار بیماری نیست و همچنان لازم است هم‌استانی های گرامی با ماندن در خانه، دوری از تجمع و رعایت طرح فاصله‌گذاری اجتماعی به سیر نزولی این ویروس کمک نمایند.
 
به گزارش جهانبین نیوز، تاکنون در چهارمحال و بختیاری از ۹۳۷ نفر نمونه‌گیری ویروس کرونا انجام شده است.
 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1599271
ارسال نظر
نظرات