شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 18:45 منتشر شده در مورخ: 1399/01/25 شناسه خبر: 1599296

کامبوزیا پرتوی در بیمارستان بستری شد

کامبوزیا پرتوی در بیمارستان بستری شد
کارگردان فیلم سینمایی «کامیون» به دلیل فشار خون بالا در بیمارستان بستری شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ همسر کامبوزیا پرتوی فیلمنامه‌نویس و کارگردان سینمای ایران، درباره بستری شدن این هنرمند در بیمارستان گفت: هنوز به طور دقیق علت بستری شدن کامبوزیا پرتوی در بیمارستان مشخص نیست؛ اما از آنجا که فشار خون او بالا بود، پزشکان تشخیص دادند که بهتر است در بیمارستان بستری شود.

کامبوزیا پرتوی نویسنده، تهیه کننده و کارگردان سینماست و آخرین اثر او «کامیون» هنوز موفق به اکران نشده است.

در همین راستا مصطفی جلالی فخر با انتشار این خبر در صفحه شخصی اش نوشت: متاسفانه با خبر شدم کامبوزیا پرتوی در " آی سی یو ویژه کرونا " در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری است.

این پزشک بیمارستان مسیح دانشوری در ادامه نوشت: دقایقی قبل با همکارانم در آن مرکز صحبت کردم و گفتند دچار کاهش سطح هوشیاری در حد GCS۱۳ شده و در حد یک کلمه، جواب سوال داده اند؛ و این یعنی در کما نیستند.

با توجه به یک بار سکته قلبی، شرایط بالینی دشواری دارند که امیدواریم مثل بار قبل بتوانند از پس بیماری شان بر آیند. همچنان پیگیر حالشان خواهم بود و امیدوارم خبر‌های خوبی به اطلاع دوستان برسانم.

کامبوزیا پرتوی متولد سال ۱۳۳۴ در گیلان است. او چهار بار برای ساخت فیلم ماهی، فیلمنامه‌های من ترانه پانزده سال دارم، فراری و کامیون برنده سیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فجر شده است.

او نویسنده سریال گل پامچال و نویسنده طرح اولیه فیلم گروهبان بوده است.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1599296
ارسال نظر
نظرات