شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 09:39 منتشر شده در مورخ: 1399/01/26 شناسه خبر: 1599340
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی:

آغاز طرح بخشش ملی ایرانیان در کمیته امداد امام خمینی(ره)/ اولویت با خانواده‌های کارگران روزمزد و رانندگان اتوبوس‌های بین شهری است

آغاز طرح بخشش ملی ایرانیان در کمیته امداد امام خمینی(ره)/ اولویت با خانواده‌های کارگران روزمزد و رانندگان اتوبوس‌های بین شهری است
سلم‌آبادی گفت: طرح بخشش ملی ایرانیان در کمیته امداد امام خمینی(ره) در ابتدایی‌ترین دقایق روز جمعه جهت کمک به خانواده‌هایی که معیشت آن‌ها که به علت بیماری کرونا دچار مشکل شده، شکل گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رضا سلم‌آبادی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی در گفت‌وگو با خاورستان، اظهار کرد: بسیاری از مردم به دلیل بیماری کرونا شغل خود را از دست دادند و در معیشت دچار مشکل شدند.

وی افزود: طرح بخشش ملی ایرانیان در کمیته امداد امام خمینی(ره) در ابتدایی‌ترین دقایق روز جمعه شکل گرفت.
 
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی گفت: مردم خراسان جنوبی داراری ارزش‌های فرهنگی بالایی هستند و همیشه کمک کردند و این بار نیز به افرادی معیشت آن‌ها که به علت بیماری کرونا دچار مشکل شده، کمک خواهند کرد.
 
سلم‌آبادی اظهار کرد: کمیته امداد امام خمینی(ره) در کنار جمع‌آوری کمک‌های مردمی، خانوادهای آسیب‌پذیر از بیماری کرونا را شناسایی و بانک اطلاعاتی را کامل می‌کند.
 
وی تصریح کرد: اولویت اول کمیته امداد برای خانواده‌های کارگران روزمزد، رانندگان اتوبوس‌های بین شهری و روزانه درآمد داشتند، است.
 
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی گفت: تلاش دارم بتوانیم قبل از ماه رمضان بسته‌هایی پیش‌بینی شده را به خانواده‌های نیازمند برسانیم.
 
سلم‌آبادی افزود: اولویت‌های بعدی مشخص می‌شود تا کمک‌های مردم با ظرفیت‌های همه دستگاه‌ها به دست نیازمندان برسد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1599340
ارسال نظر
نظرات