شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 10:09 منتشر شده در مورخ: 1399/01/26 شناسه خبر: 1599342
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی خبر داد

امدادرسانی به 241 نفر گرفتار در سیل خراسان جنوبی/ افراد از استقرار در حریم رودخانه‌ها خودداری کنند

امدادرسانی به 241 نفر گرفتار در سیل خراسان جنوبی/ افراد از استقرار در حریم رودخانه‌ها خودداری کنند
میرجلیلی گفت: تاکنون هیچ‌گونه تلفات جانی نداشتیم و به 241 نفر گرفتار در سیل در شهرستان‌های بیرجند، زیرکوه، قاین، فردوس، طبس و سربیشه امدادرسانی شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید ابوالحسن میرجلیلی مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی در گفت‌وگو با خاورستان، اظهار کرد: طبق گزارشات واصله به مدیریت بحران خراسان جنوبی طی 48 گذشته براساس هشدارها، بارندگی‌ها در بیشتر شهرهای استان با روان‌آب همراه بود و باعث آبگرفتگی معابر شد.

وی افزود: 109 تیم امدادی به همراه فرمانداری‌ها، بخشداری‌ها و دهیاری‌ها وارد عمل شدند و تاکنون هیچ‌گونه تلفات جانی نداشتیم.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی گفت: بارندگی در سال زراعی‌جاری، بیشتر از سال‌های قبل شده است.

میرجلیلی افزود: تاکنون به 241 نفر گرفتار در سیل در شهرستان‌های بیرجند، زیرکوه، قاین، فردوس، طبس و سربیشه امدادرسانی شده است.

وی اظهار کرد: با توجه به این‌که بارندگی‌های خراسان جنوبی در فصل بهار به صورت رگباری است و طبق پیش‌بینی‌ها تا پایان هفته‌جاری بارندگی با شدت زیاد در استان خراسان جنوبی ادامه خواهد داشت، هم‌استانی‌ها اخطاریه‌های مدیریت بحران را جدی بگیرند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی گفت: در سه روز آینده، افراد از استقرار در حریم رودخانه‌ها خودداری و ترددهای خود را در این چند لغو کنند و کشاورزان نیز چرای دام را در سه روز آینده انجام ندهند و نسبت به ایمن‌سازی استحکامات اقدام کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1599342
ارسال نظر
نظرات