شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 13:47 منتشر شده در مورخ: 1399/01/26 شناسه خبر: 1599508
توسط ستاد اجرایی فرمان امام(ره) انجام شد؛

توزیع 5 هزار بسته بهداشتی در بین نیازمندان کردستانی

توزیع 5 هزار بسته بهداشتی در بین نیازمندان کردستانی
ستاد اجرایی فرمان امام(ره) استان کردستان با همکاری سپاه, گروه های جهادی بسیج, کمیته امداد و بهزیستی اقدام به توزیع 5 هزار بسته بهداشتی در بین نیازمندان کردستانی کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، با حضور نماینده ولی فقیه در استان کردستان، مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام(ره), فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سنندج و جمعی از مدیران استانی طرح توزیع 5 هزار بسته بهداشتی و هزار دست لباس بیمارستانی برای نقاط مختلف استان انجام شد.

مهدی طالبی مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) کردستان در این مراسم اظهار کرد: قرارگاه خدمت رسانی در استان با فعالیت 6 گروه جهادی توسط این ستاد فعالیت خود را آغاز کرده است و تاکنون منشا خدمات متعددی بوده است.

وی افزود: روزانه 500 عدد ماسک توسط این گروه های جهادی تولید می شود که تاکنون 12 هزار عدد ماسک را در استان توزیع کرده ایم.

طالبی خاطرنشان کرد: به صورت روزانه 90 دست لباس بیمارستانی نیز تولید می کنیم که تاکنون 3 هزار دست را به مراکز درمانی استان تحویل داده ایم.

وی افزود: در این مدت نیز 16 هزار لیتر محلول ضدعفونی تولید شده و در اختیار اکیپ های ضدعفونی استان قرار گرفته است.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) اظهار کرد: تاکنون 950 بسته بهداشتی و 350 بسته معیشتی در بین نیازمندان توزیع شده و امروز هم هزار دست لباس ایزوله و 5 هزار بسته بهداشتی تحویل نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی می شود.

طالبی افزود: در روزهای آتی یک میلیون بسته غذایی در کشور توزیع می شود که سهمیه استان کردستان مشخص خواهد شد.

آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در استان کردستان نیز در این مراسم از خدمات و تلاش ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و بنیاد برکت در استان کردستان تقدیر کرد و گفت: خدمات این نهاد تحت امر رهبری در کردستان در عرصه های مختلف قابل تقدیر بوده و امید است نگاه ویژه این نهاد شامل حال کردستانی ها به ویژه نیازمندان و محرومان شود.

وی افزود: امروز شاهد توزیع 5 هزار بسته بهداشتی در بین نیازمندان کردستانی هستیم و در روزهای آتی نیز ستاد اجرایی فرمان امام(ره) اقدام به توزیع بسته های معیشتی خواهد کرد و قدردان این اقدامات هستیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1599508
ارسال نظر
نظرات