شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 11:33 منتشر شده در مورخ: 1399/01/27 شناسه خبر: 1599755

اقدامات بسیج کارگری گیلان در مقابله با کرونا/ از گندزدایی و اجرای طرح غربالگری در کارخانجات تا راه اندازی ایستگاه سلامت + تصاویر

اقدامات بسیج کارگری گیلان در مقابله با کرونا/ از گندزدایی و اجرای طرح غربالگری در کارخانجات تا راه اندازی ایستگاه سلامت + تصاویر
مسئول سازمان بسیج کارگری گیلان از اقدامات این سازمان در مقابله با کرونا خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛سرهنگ حسین پور حیدری مسئول بسیج کارگری گیلان در گفتگو با 8دی، در خصوص اقدامات این سازمان در مقابله با کرونا، اظهار کرد: از آغاز شیوع ویروس کرونا در استان در چند مرحله اقداماتی در استان انجام دادیم.

وی تصریح کرد: در مرحله نخست با یک شرکت دارو سازی هماهنگ کردیم و ۵۰ هزار ژل ضد عفونی کننده بصورت رایگان به ارزش ۵۰ میلیون تومان تحویل حوزه های محلات و در بین مردم پخش شد.

مسئول بسیج کارگری گیلان ادامه داد: در مرحله دوم با همکاری بیمه دانا حدود ۵۰ میلیون تومان برای تهیه ۵۰ هزار پک بهداشتی شامل محلول ضد عفونی، ماسک و دستکش بین محلات استان هزینه و توزیع شد.

وی افزود: با همکاری بیمه ۳ دستگاه پالس اکسیمتر خریداری شد که از این تعداد ۲ دستگاه به بیمارستان رودسر و یک دستگاه بیمارستان املش تحویل داده شد.
مسئول بسیج کارگری گیلان بیش از ۱۵۰۰۰ محلول تاکنون بین مردم منطقه محروم و حاشیه شهر رشت پخش شد، خاطرنشان کرد: در محله محروم نشین رشت ایستگاه سلامت مستقر کردیم که طرح غربالگری مثل تست تب سنج، میزان ضربان قلب و اکسیژن خون صورت می گیرد.

وی همچنین از دیگر اقداماتی که گروههای جهادی کارگری شهرستان ها انجام دادند را گندزدایی کارخانجات و معابر و تولید ماسک در شهرستان ها عنوان کرد.

سرهنگ پورحیدری تصریح کرد: حوزه های کارگری خدمات اجتماعی مانند طرح غربالگری در کارخانجات استان انجام دادند.

وی گفت: ایستگاه سلامت هر روز تعداد ۵۰۰ عدد محلول ضد عفونی کننده بهمراه یک عدد ماسک به مراجعین بصورت رایگان داده می شود ضمنا از افراد تست اکسیژن خون ضربان قلب و تب سنجی بعمل آمد.

مسئول بسیج کارگری گیلان تصریح کرد: پک بهداشتی (ژل ضد عفونی کننده آنتی باکتریال و ماسک) به تعداد 10 هزار عدد به تمام شهرستان های استان ارسال و پخش شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1599755
ارسال نظر
نظرات