شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 13:31 منتشر شده در مورخ: 1399/01/27 شناسه خبر: 1599816
شهردار بروجن:

آتش‌نشانان بروجنی محلول‌پاش توربوجت ساختند

آتش‌نشانان بروجنی محلول‌پاش توربوجت ساختند
حمزه‌علی ولیان شهردار بروجن از ساخت دستگاه محلول‌پاش اتومایزر مدل توربوجت توسط کارشناسان آتش نشانی این شهر خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمزه‌علی ولیان شهردار بروجن در گفت و گو با خبرنگار جهانبین نیوز، گفت: به منظور ضدعفونی بهینه معابر و سطوح شهری و مبارزه با ویروس کرونا، آتش نشانان بروجنی اقدام به ساخت دستگاه محلول‌پاش اتومایزر مدل توربوجت کردند.
 
حمزه‌علی ولیان با بیان اینکه کلیه مراحل ساخت این دستگاه در مرکز آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بروجن با بکارگیری تجهیزات اطفاء حریق این مرکز ساخته شده، افزود: برای ساخت این دستگاه تنها ده میلیون ریال هزینه شده است. 

وی قیمت دستگاه‌های محلول‌پاش توربوجت در بازار را افزون بر 500 میلیون ریال عنوان و اضافه کرد: ساخت این دستگاه نمونه بارز تکیه بر توان و تجهیزات داخلی در مرکز آتش نشانی بروجن است.
 
شهردار بروجن صرفه‌جویی 70 درصدی در استفاده از محلول‌های ضدعفونی، افزایش سطح و طول پاشش تا 15 متر را از مزیت‌های دستگاه محلول‌پاش توربوجت برشمرد و گفت: با بکارگیری این دستگاه سرعت مبارزه با ویروس کرونا شدت بیشتری پیدا خواهد کرد. 

حمزه‌علی ولیان همچنین از ضدعفونی و پاکسازی معابر و سطوح شهری با استفاده از 800 هزار لیتر آب ژاول در بروجن خبر داد و افزود: این عملیات از اسفندماه سال گذشته آغاز و تا پایان ریشه‌کنی این بیماری ویروسی همچنان ادامه دارد.
 
شهر بروجن در فاصله 62 کیلومتری شهرکرد مرکز استان چهارمحال و یختیاری واقع است.
 
 
انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1599816
ارسال نظر
نظرات