شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 16:23 منتشر شده در مورخ: 1399/01/27 شناسه خبر: 1599833
فرمانده سپاه نینوا خبر داد؛

فعالیت شبانه روزی 4200 پایگاه بسیج در بحران کرونا/ اجرای طرح "حامی یابی" در راستای حمایت بیشتر از اقشار ضعیف جامعه

فعالیت شبانه روزی 4200 پایگاه بسیج در بحران کرونا/ اجرای طرح "حامی یابی" در راستای حمایت بیشتر از اقشار ضعیف جامعه
سردار علی ملک شاهکوی گفت: به همت استانداری و علوم پزشکی و سایر نهادها، وحدت بزرگی در استان ما شکل گرفت و به دنبال آغاز رزمایش کمک مومنانه به دنبال ایجاد طرح حامی یابی برای حمایت های بیشتر از اقشار ضعیف تر جامعه هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، سردار علی ملک شاهکویی فرمانده سپاه نینوا استان گلستان صبح امروز در آیین افتتاح مرکز مطالعات و سنجش پیامدهای شیوع کرونا در استان گلستان که در ناحیه بسیج دانشجویی استان برگزار شد، گفت: این بیماری باعث سرگردانی و غافلگیر شدن همه جهان شد که این موضوع نشانه ای از قدرت مافوق خداوند نسبت به قدرت جهانیان است.

فرمانده سپاه نینوا با اشاره به اینکه یکی از دلایل این بحران و سرگردانی ها در اختیار قرار گرفتن علم توسط برخی قدرت های شیطانی است، خاطرنشان کرد: علم را خداوند بوجود آورد تا در راه سعادت بشر استخراج کنیم.

وی افزود: درست است کرونا خطر آفرین بود اما نعمت آفرین بود، شدیدترین تهدیدها را از طرف دشمن شدیم اما بازهم خود آن ها مستاصل شدند تنها کشوری که انبارهای آن پر از تغذیه است ایران است و این ها کمک های الهی است.

سردار ملک شاهکویی انضباط بیشتر، قانون مندی بیشتر، همدلی بیشتر در سطح استان را از دیگر نعمت های کرونا دانست و ابراز کرد: چیزی که مهم است ایمان و اعتقاد خود را در این شرایط حفظ و افزایش دهیم.

فرمانده سپاه نینوا با اشاره به فعالیت شبانه روزی 4200پایگاه بسیج در سطح استان در بحران کرونا، یادآورشد: با تدبیری که در استان به همت استانداری و علوم پزشکی و سایر نهادها صورت گرفته وحدت بزرگی در استان ما شکل گرفت و به دنبال آغاز رزمایش کمک مومنانه به دنبال ایجاد طرح حامی یابی برای حمایت های بیشتر از اقشار ضعیف تر جامعه هستیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1599833
ارسال نظر
نظرات