شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 13:20 منتشر شده در مورخ: 1399/01/27 شناسه خبر: 1599854
«میدون» به آنتن رسید؛

پخش سری دوم مسابقه «میدون» از فردا و بدون تماشاگر

پخش سری دوم مسابقه «میدون» از فردا و بدون تماشاگر
اولین قسمت از سری دوم مسابقه تلویزیونی «میدون» پنجشنبه ۲۸ فروردین روانه آنتن شبکه سه سیما می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رقابت کسب و کار «میدون» در سری دوم خود پنجشنبه و جمعه شب های هر هفته بعد از خبر ساعت ۲۲ شبکه سه سیما روی آنتن می رود.

این مسابقه تلویزیونی که محوریت «جهش تولید» را در فصل دوم تولید خود دنبال می کند، کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیما به تهیه کنندگی سید محمدحسین هاشمی گلپایگانی است. سری دوم این برنامه تا اطلاع ثانوی بدون تماشاگر و با در نظر گرفتن تمهیدات بهداشتی ضبط و پخش می شود.

مصطفی خلیلی درباره سامانه زنجیره ای سوپرمارکت، محمد شریفی درباره آموزش از راه دور و محمد ماسوری درباره تولید محتوای صوتی و تصویری در نخستین برنامه از فصل دوم این مسابقه طرح های خود را مطرح می کنند.

همچنین در دومین برنامه از سری جدید مسابقه «میدون» که جمعه ۲۹ فروردین از ساعت ۲۲:۳۰ پخش خواهد شد، مهدی قمری درباره سامانه پسماند، سید امیر بهادر سیفی درباره ماشین آلات فرآوری خشکبار و محمد نزل آبادی درباره خطوط هوشمند تلفن طرح های کسب و کار خود را ارائه می دهند.

مینا مهرنوش، علیرضا نبی، علیرضا یونچی، پرویز کرمی و امیرحسین اسدی گروه داوران سری جدید مسابقه تلویزیونی «میدون» را تشکیل می دهند.

https://www.dana.ir/1599854
ارسال نظر
نظرات