شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 13:57 منتشر شده در مورخ: 1399/01/27 شناسه خبر: 1599869
فرمانده ارشد نظامی آجا در خراسان‌جنوبی خبر داد

برگزاری رزمایش "مدافعان وطن و یاوران سلامت" در خراسان جنوبی

برگزاری رزمایش "مدافعان وطن و یاوران سلامت" در خراسان جنوبی
سرتیپ دوم محمودی گفت: 29 فروردین ماه رزمایش "مدافعان وطن و یاوران سلامت" با رویکرد مبارزه با ویروس کرونا، رفع آلودگی و کمک به محرومان در خراسان جنوبی برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خاورستان، سرتیپ دوم ستاد محمود محمودی فرمانده ارشد نظامی آجا در خراسان‌جنوبی و فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 30 ارتش صبح امروز در دیدار نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی ضمن تبریک هفته ارتش، اظهار کرد: ارتش بعد از 40 سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با اخلاص در خدمت آرمان‌های انقلاب اسلامی بوده و تا امروز ادامه داشته است.

 
وی افزود: امروز در یک وضعیتی هستیم که ویروس کرونا تمام جهان را فرا گرفته است، ارتش جمهوری اسلامی ایران در داخل کشور پیشگام بوده و برابر وظایف انسانی و وجدانی خدمت کرده است.
 
تب‌سنجی 57 هزار نفر توسط نیروهای ارتش
 
فرمانده ارشد نظامی آجا در خراسان‌جنوبی با بیان این‌که تاکنون در بیرجند 57 هزار نفر توسط نیروهای ارتش تب‌سنجی شده‌اند، گفت: 17 هزار و 800 خودرو نیز در مسیرهای ورودی بیرجند و همچنین معابر و اماکن سطح شهر نیز ضدعفونی شده است.
 
محمودی تصریح کرد: 29 فروردین ماه رزمایش "مدافعان وطن و یاوران سلامت" با رویکرد مبارزه با ویروس کرونا، رفع آلودگی و کمک به محرومان برگزار خواهد شد.
 
وی با بیان این‌که روز جمعه رژه خودرویی در 04 بیرجند با هدف کمک‌رسانی و رفع آلودگی برگزار خواهد شد، افزود: همچنین با همکاری یگان‌ها اهدای بسته‌های بهداشتی را خواهیم داشت و کلاس‌های مشاوره، ویزیت رایگان و آموزش‌های بهداشتی در چند روستای محروم در طول هفته ارتش برگزار خواهد شد.
 
فرمانده ارشد نظامی آجا در خراسان‌جنوبی با بیان این‌که این رزمایش در سراسر کشور برگزار خواهد شد، افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران این افتخار را دارد که یکی از سازمان‌هایی است که مورد اعتماد و احترام امام راحل، مقام معظم رهبری و مردم شریف ایران است. 
 
محمودی تصریح کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران همیشه آماده بوده و هست و روز به روز بر انضباط و توانایی آن افزوده می‌شود.
 
انتهای پیام/ 
https://www.dana.ir/1599869
ارسال نظر
نظرات