شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 13:57 منتشر شده در مورخ: 1399/01/27 شناسه خبر: 1599873
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی مطرح کرد

امداد رسانی به 696 حادثه دیده توسط امدادگران هلال احمر خراسان‌جنوبی

امداد رسانی به 696 حادثه دیده توسط امدادگران هلال احمر خراسان‌جنوبی
شهریاری گفت: از 24 فروردین ماه تاکنون توسط امدادگران هلال احمر خراسان جنوبی به 696 حادثه دیده امدادرسانی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خاورستان، محمدرحیم شهریاری مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌ جنوبی صبح امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با ورود سامانه بارشی اخیر به خراسان جنوبی از تاریخ ۲۴ فروردین ۹۹ تاکنون ۳۳ مورد حادثه در استان به وقوع پیوسته که ۲۲ مورد سیل و آبگرفتگی ۶ مورد شهری ۳ مورد جاده ای و دو مورد حادثه کوهستان بوده است.

 
وی با بیان اینکه در مجموع در این ایام به ۶۹۶ حادثه‌دیده امدادرسانی شده است، بیان کرد: از مجموع حادثه دیدگان تعداد ۶۸۱ نفر در حوادث سیل و آبگرفتگی، 9 نفر در حوادث جاده‌ای، چهار نفر در حوادث شهری و دو نفر در حادثه کوهستان امداد رسانی شدند.
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: همچنین ۶۴ نفر در منطقه عشایری چشمه خانم شهرستان فردوس اسکان اضطراری یافتند که به این افراد ۱۶ چادر، ۳۷ تخته پتو، ۸۰ کیلو نایلون و دیگر اقلام زیستی تحویل شد.
 
وی یادآور شد: ۱۳۸ نیروی عملیاتی در قالب ۵۱ تیم با به‌کارگیری ۲۶ دستگاه آمبولانس و ۲۵ دستگاه خودروی نجات به محل حوادث اعزام شدند.
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌ جنوبی گفت: بیشتر حوادث در شهرستان زیرکوه رخ داده که در این شهرستان به ۴۹۲ نفر آسیب دیده امدادرسانی شده است.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1599873
ارسال نظر
نظرات