شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 10:04 منتشر شده در مورخ: 1399/01/28 شناسه خبر: 1600070
مدیر حج و زیارت خراسان جنوبی:

مهلت تکمیل ظرفیت کاروان‌های حج تمتع 99 تا پایان خرداد تمدید شد/ اعزام 2020 زائر خراسان‌جنوبی به سرزمین وحی

مهلت تکمیل ظرفیت کاروان‌های حج تمتع 99 تا پایان خرداد تمدید شد/ اعزام 2020 زائر خراسان‌جنوبی به سرزمین وحی
نوفرستی گفت: زائرانی که تا پایان خرداد سال 1386 ودیعه‌گذاری کردند می‌توانند تا پایان خرداد سال جاری به سامانه تشرف مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در کاروان‌های زیارتی استان خراسان جنوبی اقدام کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ابوالفضل نوفرستی مدیر حج و زیارت خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با خاورستان، اظهار کرد: زائرانی که تا پایان خرداد سال 1386 ودیعه‌گذاری کردند می‌توانند تا پایان خرداد سال جاری به سامانه تشرف مراجعه و نسبت به ثبت‌نام  در کاروان‌های زیارتی امسال در سراسر استان خراسان‌جنوبی اقدام کنند.  

 
وی با بیان این‌که تعداد زائران استان که برای تشرف به حج ثبت‌نام دارند بسیار زیاد است، افزود: درحج تمتع سال جاری دو هزار و 20 زائر از خراسان‌جنوبی عازم سرزمین وحی خواهند شد.
 
مدیر حج وزیارت خراسان‌جنوبی بیان کرد: در حال حاضر برخی از کاروان‌های استان 20 درصد ظرفیت خالی دارد و برخی تکمیل شده است.
 
وی اظهار کرد: ابتدا مهلت تکمیل ظرفیت کاروان‌ها تا 15 اردیبهشت ماه امسال اعلام شد اما مجدد مهلت تا پایان خرداد ماه سال جاری تمدید شد.
 
مدیر حج و زیارت خراسان‌جنوبی گفت: در حال حاضر به دلیل شرایط موجود و شیوع بیماری کرونا تمام مراحل ثبت‌نام زائران به صورت اینترنتی و غیر حضوری از طریق مراجعه به سایت https://reserve.haj.ir و سامانه    www.tasharof.haj.ir انجام می‌شود.
 
نوفرستی افزود: در حال حاضر سفرهای عتبات عالیات نیز به دلیل شیوع ویروس کرونا انجام نمی‌شود و ان‌شاءالله بعد از برطرف شدن ویروس کرونا سفرها انجام خواهد شد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1600070
ارسال نظر
نظرات