شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 11:12 منتشر شده در مورخ: 1399/01/28 شناسه خبر: 1600089
مسئول بسیج کارگران و کارخانجات چهارمحال و بختیاری:

شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری ضدعفونی شد

شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری ضدعفونی شد
سرهنگ ظفریان، مسئول بسیج کارگران و کارخانجات چهارمحال و بختیاری گفت: شهرک‌های صنعتی و واحدهای تولیدی با همکاری بسیج کارگران و کارخانجات، گردان جنگ نوین تیپ 44 قمربنی هاشم علیه السلام، مرکز بهداشت ضدعفونی و پاکسازی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین نیوز؛ سرهنگ حشمت الله ظفریان مسئول بسیج کارگران و کارخانجات چهارمحال و بختیاری صبح امروز در در برنامه ضدعفونی و پاکسازی واحدهای تولیدی صنعتی اظهار کرد: سومین مرحله از ضدعفونی و پاکسازی سه شهرک صنعتی در استان با همکاری و مشارکت گردان جنگ نوین تیپ 44 قمربنی هاشم علیه السلام، سازمان بسیج کارگران و کارخانجات، مرکز بهداشت، و شرکت خدماتی شهرک های صنعتی انجام شد.

وی افزود: هدف از این فعالیت جهادی، حفظ سلامت کارگران بعنوان خط مقدم تولید کشور در سال جهش تولید، محیط زیست و پیشگیری از شیوع ویروس منحوس کرونا در مجموعه های کارگری و واحدهای تولیدی صنعتی است.
 

امین مالکی، عضو هیئت مدیره شهرک صنعتی شهرکرد  نیز در برنامه ضدعفونی و پاکسازی واحدهای تولیدی صنعتی این شهرک، گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و همچنین بازگشایی واحدهای صنعتی استان چهارمحال و بختیاری و فعال شدن واحدهای تولیدی و تبادلات صنایع مختلف تجاری و حمل و نقل  با سایر نقاط استان و کشور را دارند، لذا بر اساس پروتکل های بهداشتی ابلاغی از سوی شرکت شهرک های صنعتی و لزوم رعایت آنها، با همکاری بسیج کارگری و کارخانجات استان و همچنین مشارکت هیئت مدیره شهرک صنعتی شهرکرد در دومرحله واحدهای تولیدی ضدعفونی شد و امروز نیز سومین مرحله معابر و محل های پرتردد این شهرک صنعتی پاکسازی شد.

وی از همت و حضور گروه های جهادی، سپاه قمربنی هاشم علیه السلام و بسیج کارگران و کارخانجات استان چهارمحال و بختیاری که در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در واحدهای صنعتی همکاری می کنند تشکر کرد.

انتهای پیام

https://www.dana.ir/1600089
ارسال نظر
نظرات