شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 11:10 منتشر شده در مورخ: 1399/01/28 شناسه خبر: 1600096
یک مقام مسئول خبر داد؛

مالکان خیر در چهارمحال و بختیاری اجاره‌بهای مهدهای کودک را بخشدند

مالکان خیر در چهارمحال و بختیاری اجاره‌بهای مهدهای کودک را بخشدند
محمدی، سرپرست بهزیستی چهارمحال و بختیاری گفت: بعد از راه اندازی پویش همدلی در کمتر از چهار روز، پنج نفر از خیرین استان به این پویش پیوستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ معصومه محمدی سرپرست بهزیستی چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با جهانبین نیوز؛ اظهار کرد: با ابلاغ مصوبات ستاد مبارزه با کروناویروس و تعطیلی مهدهای کودک، با توجه به اینکه مهدهای کودک تنها مراکز روزانه تحت نظارت هستند که خصوصی اداره می شوند و یارانه به ایشان تعلق نمی گیرد؛ مدیران این مراکز با آسیب‌ زیادی روبرو شدند.

وی افزود: بنابر بخشنامه سازمان بهزیستی کشور اقدام به برگزاری پویش همدلی با هدف کمک به 340 مهدهای کودک خسارت دیده استان نمودیم و بدین منظور از تمام مالکان مهدهای کودک استان درخواست کردیم با پیوستن به پویش همدلی در این امر خدا پسندانه مشارکت نمایند.

محمدی با اشاره به اینکه در این پویش مالکان نیکوکار مقداری از اجاره را می بخشند، افزود:  با اجرای این پویش ظرف مدت کوتاهی، پنج نفر از مالکان مهدهای کودک تمام و یا قسمتی از اجاره ساختمان مهد کودک را بخشیدند.

وی افزود: خانم رویا ترابی، حسین عسگری، رسول بی غم، نصرت الله قربانی و فیض الله منصوری از خیرین و مالکان  مهدهای کودکی بودند که تاکنون به این پویش پیوستند و با بخشش تمام و یا قسمتی از اجاره مهد به عنوان حامی کودک معرفی شدند و بعد از شکست کرونا با اهداء نشان «حامی کودک» و لوح تقدیر از اهتمام و بذل محبت این مالکین دلسوز قدردانی خواهد شد.

انتهای پیام

https://www.dana.ir/1600096
ارسال نظر
نظرات