شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان فارس
ساعت: 17:05 منتشر شده در مورخ: 1399/01/28 شناسه خبر: 1600182
فاطمه گودرزی بازیگر سینما و تلویزیون:

با یاری رساندن به نیازمندان کمک کنیم از این شرایط سخت عبور کنیم/ در برابر عظمت مهربانی و همدلی این ملت باید سر تعظیم و تکریم فرود آورد

با یاری رساندن به نیازمندان کمک کنیم از این شرایط سخت عبور کنیم/ در برابر عظمت مهربانی و همدلی این ملت باید سر تعظیم و تکریم فرود آورد
بازیگر سریال «ممنوعه» گفت: چرا وقتی می‌‌توان دل خانواده‌ای را شاد کرد و امید را به آن خانواده برگرداند، از آن چشم پوشی کنیم. به هر حال مردم نیاز به همدردی دارند و نیاز به همراه بودن، خوشحالم که در کار های خیر همراه مردم باشم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ پایگاه خبری تحلیلی شیرازه نوشت؛ اولین تصویری که از فاطمه گودرزی بازیگر سینما و تلویزیون در ذهن مان نقش می‌‌بندد، بازی در فیلم سینمایی «می‌‌خواهم زنده بمانم» به کارگردانی ایرج قادری بود که در ابتدای دهه 70 تاثیر زیادی بر روی مخاطبان سینما گذاشت. فیلمی‌‌که در آن دوره، به فیلم‌‌های پرفروش گیشه تبدیل شد.

 فاطمه گودرزی متولد تهران بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران است. پدر و مادرش بروجردی هستند. بیش از سه دهه از فعالیت او در عرصه بازیگری می‌‌گذرد. او در آستانه دهه پنجم از زندگی اش از جمله هنرمندانی است که سفیر بیماران خاص (دیابت و ام اس) شده است و یکی از فعالان در امور کمک‌‌های مردمی‌‌است.
او تاکنون موفق به دریافت یک سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن برای بازی در فیلم غزال (غزال) و دو نامزدی سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول (۱۳۷۷) و نقش مکمل زن سال (۱۳۷۰) در جشنواره فیلم فجر شده‌است.
 
 فاطمه گودرزی با اشاره به شیوع ویروس کرونا در جهان و تلاشهای شبانه روزی کادر درمان به خبرنگار شیرازه گفت: من به سهم خودم از همه‌ی پرستاران، پزشکان و پرسنل درمانی کشور تشکر و قدردانی می‌کنم و از طرف همه مردم ایران به آن‌ها خداقوت می‌گویم. "
 
 این بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به اینکه "تنها راه قطع زنجیره انتقال آن در خانه ماندن، عدم تردد و رعایت بهداشت است" افزود: امیدوارم با ‌همراهی همه سازمان‌ها و «‌خودمراقبتی» که شهروندان ‌با رعایت نکات بهداشی و در خانه ماندن انجام می‌دهند، شاهد سیر نزولی ‌کرونا در این کشور باشیم.
 
وی در ادامه از تلاش های کادر پزشکی درمان در این روزهای سخت قدردانی و از مردم دعوت کرد تا در حد امکان  با در خانه ماندن به مدافعان سلامت که در خط مقدم مهار کرونا کمک کنند.
 
بازیگر سریال دردسر والدین در ادامه اضافه کرد: مردم ما علیرغم تنگناها و مشکلاتی که با آن روبرو هستند با آرامش، طمأنینه و وقار قابل احترام و تحسین‌برانگیزی با این پدیده روبرو شده‌اند.
 
گودرزی در ادامه افزود: کرونا نوعدوستی، فرهنگ و اصالت ایرانی را بیش از پیش به جهانیان نشان داد.مردمی که شرایط را به سرعت درک می کنند،  خلأها و کمبودها را به‌صورت خودجوش و داوطلبانه پر می‌کنند. انصافا‌ً در برابر عظمت مهربانی و همدلی این ملت باید سر تعظیم و تکریم فرود آورد و به آن افتخار کرد.
 
بازیگر فیلم «می‌خواهم زنده بمانم» در مورد علت برخی فعالیت های خیرخواهانه خود همچون آزادی زندانیان غیرعمد و کمک به بیماران خاص گفت: من هم همانند خیلی از هنرمندان کشورمان دوست دارم که در جمع کسانی باشم که بتوانم کمکی کوچک و مردم پسندانه داشته باشم. در واقع هر کاری که از دستم بربیاد انجام می‌‌دهم تا دل یک بیمار و یا یک خانواده را خوشحال کنم. به خصوص بیماران خاص و مسائل کودکان و خیریه‌‌های مختلف اکثرا شرکت می‌‌کنم.
 
این بازیگر باسابقه سینما در همین رابطه تصریح کرد:  چرا وقتی می‌‌توان دل خانواده‌ای را شاد کرد و امید را به آن خانواده برگرداند، از آن چشم پوشی کنیم. به هر حال مردم نیاز به همدردی دارند و نیاز به همراه بودن، خوشحالم که در کار های خیر همراه مردم باشم.
 
وی در پایان اظهار داشت: در این شرایط سخت که معیشت بسیاری از مردم دچار مشکل شده، باید با همدلی و یاری رساندن به نیازمندان کمک کنیم از این شرایط سخت عبور کنیم.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1600182
ارسال نظر
نظرات