شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 17:06 منتشر شده در مورخ: 1399/01/28 شناسه خبر: 1600224
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدا:

مرحوم آذرپندار، نمونه یک شخصیت بسیجی، انقلابی و پرتلاش بود

مرحوم آذرپندار، نمونه یک شخصیت بسیجی، انقلابی و پرتلاش بود
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدا گفت: حجت الاسلام آذرپندار امام جمعه فقید چهاربرج، نمونه یک شخصیت بسیجی، انقلابی و پرتلاش بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از زرین خبر، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدا و هیئت همراه امروز با خانواده حجت الاسلام آذرپندار امام جمعه فقید چهاربرج دیدار و پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به خانواده امام جمعه فقید چهاربرج ابلاغ کردند.

در این دیدار حجت الاسلام عبدالرحیم نجفقلی زاده سرائی در سخنانی گفت: روحانیت همیشه پیشتاز در امور مختلف بوده است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدا اظهار کرد: روحانیت در پیروزی انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس و در عرصه های مختلف نقش آفرینی کرده و نقش اساسی داشته است.

وی با اشاره به شخصیت انقلابی و مردمی حجت الاسلام اذرپندار، افزود: وی نمونه یک شخصیت بسیجی، انقلابی و پرتلاش بود.

سرائی تصریح کرد: حجت الاسلام آذرپندار با روحیه بسیجی وارد میدان مبارزه با کرونا شده و در این راه نیز جان خویش را از دست دادند.

وی در پایان پیام تسلیت حجت الاسلام حاج صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به خانواده مرحوم حجت الاسلام آذرپندار امام جمعه فقید شهر چهاربرج میاندوآب ابلاغ کرد.

در این دیدار فرمانده لشکر۳ حمزه، امام جمعه، فرماندار و فرمانده و مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج و رئیس دادگستری میاندوآب و مسئول بسیج طلاب و بسیج سازنذگی استان و مسئولان بخش مرحمت آباد حضور داشتند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1600224
ارسال نظر
نظرات