شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 22:54 منتشر شده در مورخ: 1399/01/29 شناسه خبر: 1600471
قائم مقام شبکه سه سیما:

حضور فرد هتاک در شبکه‌سه غیرقابل قبول است

حضور فرد هتاک در شبکه‌سه غیرقابل قبول است
قائم مقام شبکه سه سیما گفت: حضور فرد هتاک در شبکه‌سه غیرقابل قبول است و ما نیز حضور وی را در کلیه برنامه های شبکه ممنوع کرده و به تهیه کنندگان شبکه نیز تذکر داده ایم که با دقت و حساسیت بیشتری در این موارد عمل کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛محسن یزدی قائم مقام شبکه سه سیما گفت: در روزهای گذشته حاشیه هایی در مورد برخی اظهار نظرهای وقیحانه یکی از عوامل برنامه حالا خورشید در صفحه شخصی اش باعث ایجاد انتقادات به حقی از طرف دلبستگان انقلاب شده است.

وی افزود: امام و رهبری نه خط قرمز قانونی یا عرفی، بلکه مهمترین مؤلفه های اعتقادی مدیران شبکه سه است و طبعا شبکه، خود یکی از مدعیان و پیگیری کنندگان موضوع بوده و خواهد بود.

یزدی در توضیح این اتفاق گفت: سازندگان اصلی هر برنامه شامل تهیه کننده، سردبیر و کارگردان مورد رصد دقیق شبکه ها و مجموعه صیانت سازمان صدا و سیما هستند اما با وجود حدود ده هزار نیروی فعال در نزدیک 200 پروژه تولیدی در شبکه، امکان اطلاع از واکنش های شخصی همه عوامل گاهی نشدنی است ولی طبعا شبکه هرجا متوجه خطاهای نیروهای مشغول در تولیدات خود شده متناسب با خطا با آنها برخورد کرده است و از این به بعد نیز رویه همین خواهد بود.

یزدی در پایان گفت: طبیعی است که حضور چنین فرد هتاکی در شبکه‌ سه غیرقابل قبول خواهد بود و ما نیز حضور وی را در کلیه برنامه های شبکه ممنوع کرده و به تهیه کنندگان شبکه نیز تذکر داده ایم که با دقت و حساسیت بیشتری در این موارد عمل کنند.

 طی روزهای گذشته اعتراضاتی درباره حضور «اردوان رحیمی» به عنوان دستیار «رضا رشیدپور» در فضای مجازی مطرح شده بود که او در صفحات شخصی خود سخنان هتاکانه ای نسبت به امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی عنوان کرده بود.

انتهای پیام/
 

https://www.dana.ir/1600471
ارسال نظر
نظرات
شهروند
1399/01/30 - 08:28
پاسخ
اصل سوال اینه که واقعا افراد توانمند نیستنن که شبکه سه تمام برنامه های پر بییننده خودش رو به رشیدپور می سپارد؟! مشکل رشیدپور هست نه امثال اردوانی. متاسفانه مدیران شبکه سه در یه خوش خیالی محض حسابی دارن به رشیدپور سرویس میدن. رشیدپوری که اصلا مدیران شبکه سه رو قبول نداره
rateup 0
ratedown 0
ارسال نظر